kocaeli , 27-01-2021

Yeni yılda yeni tatlar: NAR AĞACI SHOP

Sağlıklı atıştırmalıkların, çok özel kahvelerin ve nefis çikolataların adresi Nar Ağacı Shop, yeni yıla yepyeni ürünlerle girdi

23:25:07 | 2021-01-03

Sağlıklı beslenirken damak tadından ödün vermek istemeyenlerin vazgeçilmez adresi haline gelen Nar Ağacı Shop, lezzetli atıştırmalıklarıyla kısa sürede büyük üne kavuştu. Hem sağlıklı hem de lezzetli kuruyemişleri, kuru meyveleri, kuruyemiş unları, kuru meyve tozları, kahveleri ve çikolatalarıyla lezzet avcılarının dikkatini çeken Nar Ağacı Shop, yeni yıl için hazırladığı sağlıklı hediyeliklerle de büyük ilgi gördü.

 

İLGİDEN ÇOK MEMNUN

Yeni yılda sevdiklerini sevindirmek isteyenler kadar kurumsal müşterileri için de farklı bir alternatif oluşturan Nar Ağacı Shop, ‘sağlık’ temalı 8 paket hazırlayarak bağışıklığı güçlendirici etkisi bulunan sağlıklı atıştırmalıkları çok şık ambalajlarla satışa sundu. Nar Ağacı Shop’un kurucusu Sinem Yelboğa, yeni yıl hediyeliklerine gösterilen ilgiden çok memnun kaldı.

 

LEZZET PATLAMASI

Keyifli atıştırmalıkları, Guatemala, Etiyopya, Kenya, Yemen, Costorico, Columbia, Santos’tan getirtilen dünya kahveleri ve birbirinden lezzetli Türk kahveleriyle daha keyifli hale getiren Nar Ağacı Shop, yaşattığı lezzet patlamasıyla adeta bağımlılık yarattı. Açıldığı günden beri ürün yelpazesini sürekli genişleten, yeni tatlarla Nar Ağacı Shop’u ‘aradığınız her şeyi bulacağınız tek adres’ haline getirmeyi amaçlayan Yelboğa, 2021 yılına yeni ürünlerle adım atıyor.

 

ANNE-BEBEK BESLENMESİ

İki çocuk annesi olan Sinem Yelboğa, anne ve çocuklara özel katkısız atıştırmalıklarında ürün çeşitliliğini artırdı. Yelboğa, ayrıca glutensiz, katkısız, sağlıklı un grubuyla annelerin, çocukları için gönül rahatlığıyla kullanacağı yepyeni lezzetleri de ürün yelpazesine ekledi. Glutensiz un, ham kakao, ham kakao çekirdeği, kakao unu, organik Hindistan cevizi unu, keçiboynuzu unu, badem unu, fındık unu, ceviz unu ile ek gıdaya geçen bebeklerin sağlıklı beslenmesine katkı sunacak olan Yelboğa, yeni yıla yeniliklerle girmenin heyecanını yaşıyor.

 

KATKISIZ TUZLU KARAMEL

Organik, şekersiz ve katkısız un çeşitlerini artırmaya devam edeceğini söyleyen Yelboğa, şekerleme grubuna da iki yeni tat ekledi. Yelboğa, el yapımı ‘tuzlu karamel’ ve ‘çilibon (çilekli jelibon)’un hikayesini şöyle anlattı: “Tuzlu karamel, şeker ve tuzun bir arada kullanıldığı, alkali değerinin dengelendiği bir şekerleme. Bizi çocukluğumuzdaki bayramlara götürecek bir tat diyebilirim. Kahve yanında tüketilebilecek ve İzmit’te sadece Nar Ağacı Shop’ta bulunabilecek bir ürün.

Çilibon yani çilekli jelibon ise kızım Ada’nın fikriyle ürettiğimiz bir ürün. Kızımın “Anne, çilek reçelini kurutsan, jelibon kıvamında bir şekerleme olur mu?” demesiyle yola çıktık ve ortaya çok lezzetli bir jelibon çıktı. Biz de bu tatlı keşiften ilham alarak, taze çilek ve doğal pancar şekerinden, içerisinde jelatin dahil hiçbir katkı maddesi bulunmayan çilekli jelibon dokusunda bir şekerlene ürettik. Çocukların da yetişkinlerin de rahatlıkla tüketebileceği ve yine sadece Nar Ağacı Shop’ta bulunabilecek bir ürün. Ürünün ismini Instagram üzerinden takipçilerim arasından yaptığım anketle belirledim. Takipçilerime gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum."

 

SEVGİLİLERE ÖZEL PAKETLER

Başiskele Barbaros Mahallesi Edanur Sokak’taki mağazasının yanı sıra Instagram ve web üzerinden de satış yapan Sinem Yelboğa, yeni yıldan sonra 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hediyeliklerin hazırlığına başladı bile. Sevgiliye özel sağlıklı ve bir o kadar da sıra dışı hediyelikler hazırlayacağını söyleyen Sinem Yelboğa, “Sevgililer Günü’nde hediye anlayışını değiştirmek istiyorum. Pahalı hediyeler yerine sağlıklı ve her bütçeye uygun hediyeler hazırlayacağım” dedi.

 

İLETİŞİM

Adres: Barbaros Mahallesi Edanur Sokak Başiskele/Kocaeli

Instagram: @nar_agaci_shop

Web: www.naragacishop.com

 

ETİKET :   nar ağacı shop nar ağacı sinem yelboğa tatlı atıştırmalık cilibon tuzlu karame kahve çikolata kuru meyve kuruyemiş glutensiz un kocaeli