kocaeli , 25-05-2019

Sporda yeni soluk: FIT FACTORY

İzmit şehir merkezinde, kadınlara özel hizmet verecek olan Fit Factory Spor Salonu, fazla kilolarından kurtulmak isteyenleri ve sporu yaşam biçimi haline getirenleri bekliyor

17:55:46 | 2017-06-12

Sizce de artık daha fit bir bedene sahip olmanın vakti gelmedi mi? Kış boyunca vücudumuzdaki fazlalıkları kalın kazakların altına gizlemeyi başarmış olsak da şimdi yaz geldi; kışlık kıyafetler yerini tiril tiril elbiselere bıraktı.  En iyisi fazla kiloları saklamaya çalışmaktan vazgeçip, sağlıklı diyet ve bilinçli bir spor programıyla onlardan kurtulmak.

 

Son zamanlarda hızla kurumsallaşan spor salonları, her kesimden insanın ilgisini çekiyor.  Spor anlayışınıza yeni bir soluk kazandırmak üzere yola çıkan Fit Factory de sağlığına ve görünümüne özen gösteren kadınlar için açılmış bir spor salonu.

 

 

 

 

ÖZEL HOCALARDAN ÖZEL İLGİ

Son teknoloji ürünü spor aletleri, deneyimli hocaları ve özenle tasarlanmış iç dizaynıyla Fit Factory, sporseverlerin ilgisini şimdiden çekmiş durumda.

Sektöre oldukça iddialı bir giriş yapan Fit Factory, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetle sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.  ‘Her sporcu, özel ilgiyi hak eder’ anlayışıyla yola çıkan salon, deneyimli hocalarıyla birlikte müşterilerine sıcak bir aile ortamı yaratmayı hedefliyor.  Power Pump, pilates türleri, kişiye özel antrenman, personel training’in yanı sıra zumba ve fit box dersleri de veren Fit Factory, bu alanda Kocaeli’de tek olma özelliğini taşıyor.

 

Fit Factory’de power pump, pilates türleri, kişiye özel antrenman, personel trainingin yanında zumba ve fit box dersleri de veriliyor.

 

SAĞLIK İÇİN SPOR ŞART

 

Fit Factory ailesine katılan herkesle bireysel olarak ilgilenilmesi gerektiğini belirten işletme sahibi Zeliha Demirkan, bu şekilde çalışmanın vücut verimini de arttıracağını söylüyor. Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Zeliha Demirkan’ın uzmanlık alanları; atletizm, cimnastik, dans, pilates ve badminton.  Fit Factory’nin 09:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet verdiğini söyleyen Demirkan, “Spor insan bedeninin sağlıklı olması için bir gereklilik. Biz de Fit Factroy’nin ferah ortamında sporseverlere keyifle spor yapma imkanı sunuyoruz” diyor. Fit Factory, ulaşım bakımından da son derece uygun bir konuma sahip.  Dolphin Alışveriş Merkezi’nin hemen karşısında bulunan Andız İş Merkezi’nde hizmet veren Fit Factory, özellikle gün içerisinde spora vakit ayırmayı tercih edenler için ideal bir lokasyonda.

 

 

Fit Factory’nin uzman kadrosu, fazla kilolarından bir an önce sağlıklı bir şekilde kurtulmak isteyenleri bekliyor.

 

İLETİŞİM

Telefon: 0262 322 62 32

Web: www.fitfactory.com.tr

 

 
ETİKET :   Fit Factory

Tümü