kocaeli , 24-09-2020

Sepaş’tan hem kutlama hem ödül

Hayatın her alanına ışık tutmak için yola çıkan Sepaş Enerji’nin düzenlediği ‘Sokağın Enerjisi’ temalı fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere NG Sapanca Wellness Hotel’de düzenlenen gala yemeğinde ödülleri verildi

11:24:01 | 2019-07-25

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Kocaeli, Bolu, Düzce ve Sakarya’ya hizmet veren Sepaş Enerji, ‘Sokağın Enerjisi’ isimli fotoğraf yarışmasının ödül törenini NG Sapanca Wellness Hotel’de gerçekleştirdi. Geceye; Sepaş Genel Müdürü Çağrı Poyraz, fotoğraf yarışması jüri başkanı Mustafa Seven, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, cemiyet yöneticileri, SEPAŞ’ın üst düzey yöneticileri, jüri üyeleri ile 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’na denk getirilen etkinliğe Kocaeli başta olmak üzere Sakarya, Düzce ve Bolu’da görev yapan basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.

 

SEPAŞ KALPLERE GİRECEK

Gecenin açılış konuşmasını Sepaş Genel Müdürü Çağrı Poyraz gerçekleştirdi. Poyraz, basın mensuplarının bayramını kutlayarak başladığı sözlerini, “Sepaş Enerji olarak ana faaliyet bölgelerimiz olan Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki müşterilerimizin evlerine elektrikle giriyoruz. Bu projelerle hedefimiz onların kalplerine de girmek. Bu yılki yarışmamızda jüri başkanlığını yürüten sevgili Mustafa Seven’e ve tüm jüri üyelerimize destekleri için teşekkür ediyorum” diyerek sonlandırdı.

 

 

ŞARKILARIYLA RENK KATTI

Ardından söz alan fotoğraf yarışması jüri başkanı Mustafa Seven ise böyle bir yarışmaya vesile oldukları için Sepaş Enerji’ye teşekkürlerini iletti. Konuşmaların yapılmasının ardından davetliler müzik ziyafeti çekti. Solist Fatma Baba ve orkestrası, şarkılarıyla geceye renk kattı. Sahne performansı ve sesiyle tam not alan Fatma Baba ve Orkestrası’nın şarkılarına kısa bir ara vermesiyle sıra ‘Sokağın Enerjisi’ temalı fotoğraf yarışmasının sonuçlarını açıklamaya geldi.

 

 

PARA ÖDÜLÜ TAKDİM EDİLDİ

Fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere Sepaş Enerji tarafından para ödülü verildi. Yarışmada, yakaladığı hareketli fotoğraf karesiyle Berna İkiz birinci oldu. İkiz’e 5.000 TL para ödülünü Sepaş Genel Müdürü Çağrı Poyraz takdim etti. İkinci olan İsa Cıda 3.000 TL’lik ödülünü jüri başkanı Mustafa Seven’in elinden aldı. Üçüncülük ise İhsan Korkut’un oldu. Korkut, 1.500 TL’lik para ödülünü Hürriyet Gazetesi Foto Servis Müdürü Sebati Karakurt’un elinden aldı.

Ayrıca kazananlar eylül ayında Gaziantep’e giderek ünlü fotoğrafçı Mustafa Seven’den fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenme fırsatı da yakalayacak. Yarışmada gönderilen fotoğraflar arasında seçilenler Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da sergilenecek.

ETİKET :   sepaş kutlama basın bayramı gala yemeği fotoğraf yarışması ödül eğlence