kocaeli , 28-02-2020

Sekapark renkli yaz etkinlikleri

Büyükşehir Belediyesi tarafından Sekapark’ta düzenlenen yaz etkinliklerinde çocuklar davul çalmayı öğrendi

15:30:39 | 2018-06-05

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında Kocaelililerin iftarlarını açmak için uğrak yeri olan Sekapark’ta yaz etkinliklerine devam ediyor. Her hafta farklı etkinliklere katılan çocuklar bu hafta sonunda, Ramazan ayının sembollerinden olan davul çalmayı öğrenmeye çalıştılar. Sokaklarda görüp merak içinde izledikleri davulcular gibi davul çalan çocuklar, zevkli ve eğlenceli anlar yaşadı.

 

HEM EĞLENDİLER HEM ÖĞRENDİLER

Yaz dönemi boyunca her hafta sonu gerçekleştirilecek olan etkinliklerde, bu haftasonu çocuklar davullarla eğlendi. Eğitmenler eşliğinde ritim dersi alan çocuklar, davul çalmanın heyecanını yaşadı. Birlikte davul çalan çocuklar, harika performansları ile ailelerine ve etkinliği izleyenlere renkli görüntüler ve dakikalar oluşturdu.

 

ETKİNLİKLER YAZ AYLARI BOYUNCA DEVAM EDECEK

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler hafta sonu cumartesi ve pazar günlerinde yapılıyor. Ramazan ayı olması nedeniyle iftar için Sekapark’a gelen vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin etkinlikleriyle eğlenceli vakit geçiriyor. Etkinlikler Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek.
ETİKET :   Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sekapark

Tümü