kocaeli , 14-08-2020

Psikoloji İzmit açıldı

Psikolog Gonca Şen ve uzman psikolog Pınar Sarı Hekimci’nin ortaklığında açılan Psikoloji İzmit Danışmanlık ve Eğitim Merkezi açıldı

16:51:49 | 2019-12-28

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Psikoloji İzmit Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, 10 yıllık arkadaş ve meslektaş olan psikolog Gonca Şen ile uzman psikolog Pınar Sarı Hekimci tarafından Alikahya’da bulunan Kartepe İş Merkezi’nde açıldı. Merkezin açılışına, başarılı psikologların aileleri ve çok sayıda kişi katılım sağladı. Kokteyl eşliğinde gerçekleşen açılışta; Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Nilgün Yılmaz da hazır bulundu. Yılmaz, merkeze gelenlerin şifa bulması dileğiyle açılış kurdelesini kesti.

 

HİZMET VERMEYE HAZIRIZ

Hayırlı olsun dilekleri alan Psikolog Gonca Şen ve uzman Psikolog Pınar Sarı Hekimci dostları tarafından tebrik edildi. Psikoloji İzmit Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Kurucusu uzman Psikolog Pınar Sarı Hekimci uzun süre farklı yerlerde çalışmalar yaptıklarını fakat bundan sonra arkadaşı ve meslektaşı Psikolog Gonca Şen ile sektörde hizmet vermek istediklerini söyledi. Heyecanlı ve istekli olduklarını ifade eden Psikoloji İzmit kurucuları haftanın 6 günü saat 09:00-19:00’da açık olacaklarını belirtti.

 

NELER YAPILMAKTA?

Psikoloji İzmit Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, on yılı aşkın bir süredir alanda mesleklerini icra eden Psikolog Gonca Şen ve uzman Psikolog Pınar Sarı Hekimci tarafından hizmet verecek olan merkezde bilimsel geçerliliği olan psikoterapi teknikleri uygulanacak. Merkezde bireysel terapi, çift terapisi, cinsel terapi, aile terapisi, çocuk ve ergen terapisi alanlarında hizmetler verilecek. Ayrıca kurumsal eğitim, danışmanlık hizmetleri ve birçok alanda eğitim, seminerler gerçekleştirilecek.

 
ETİKET :   psikoloji izmit merkez psikoloji sağlık tedavi Psikolog Gonca Şen uzman psikolog Pınar Sarı Hekimci hizmet açılış kocaeli

Tümü