kocaeli , 07-07-2020

Paşa 41 Esnaf Lokantası'nı Hürriyet açtı

İzmit Doğukışla Parkı’nda faaliyete geçen Paşa 41 Esnaf Lokantası, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in katılımıyla açıldı

16:37:23 | 2019-07-13

Ahmet Karaman, Mustafa Bektur, Paşa Ersin ve Garip Pekçan’ın ortağı olduğu Paşa 41 Esnaf Lokantası Mehmet Ali Paşa Mahallesi Doğu Kışla Parkı içinde açıldı. İlk ve tek şubesi olan ev yemeklerini ve lezzetli döneriyle Paşa 41 Esnaf Lokantası özellikle perşembe ve cumartesi günü alan içine kurulan pazarcı esnafının karnını doyuracak. 140 metre karelik alanda 15 personel hizmet verecek. Lokanta, pazar günü hariç haftanın 6 günü açık olacak.

 

 

KATILIM YOĞUN OLDU

 

Paşa 41 Esnaf Lokantası açılışına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet,  İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın,  meclis üyeleri, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Kocaeli Kasap ve Celepler Odası Başkanı Rasim Özkul, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve çok sayıda davetli katıldı. Hayırlı ve uğurlu olması temennileriyle açılış kurdele kesimi gerçekleştirildi.

 

HAYIRLI VE BEREKETLİ KAZANÇLAR 

 

Açılışta konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bu güzel işletmenin açılışında hep beraber olmak bizim onurdur. Rabbim hayırlı ve bereketli kazançlar versin diliyorum. Ekonominin zor bir sürecinde kentimize böyle işletmeler kazandırmak kentimiz adına önemli bir kazançtır" dedi.
ETİKET :   paşa 41 lokantası lokanta yeme içme yemek fatma kaplan hürriyet

Tümü