kocaeli , 21-11-2019

ODTÜ KYÖD’lüler pilavda buluştu

ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları’ nın 16. geleneksel pilav günü önceki gün yoğun bir katılımla gerçekleşti. Vakıf yöneticileri, okul idarecileri, öğretmenler, aileler ve öğrenciler keyifli bir günü paylaştı

15:52:36 | 2018-10-09

HABER: REHA KÜÇÜKÖZLER

 

 

KYÖV Özel Anadolu Lisesi bahçesinde hazırlanan etkinliğe; KYÖV Kurucu Başkanı Şerif Ünan, başkan yardımcısı Cihat Uçar, yönetim kurulu üyesi Naci Dil, okul idarecileri, öğretmenler, veliler, eski ve yeni mezunlar ile aileler katıldı. Okul korosunun ODTÜ ve KYÖD marşlarını seslendirmesiyle kürsüye gelen Başkan Ünan öncelikle “KYÖV üyelerinden M. Feridun Ulusoy’u kaybetmenin derin üzüntüsü içinde olduklarını belirtti. Devamında eğitime bu yıl başlayan lise kısmıyla birlikte daha kapsamlı bir spor salonunun da açılacağını hatırlatan Ünan, “Okulumuzun günden güne büyüyerek gelişmesi bizler için mutluluk kaynağı oluyor” diyerek davete katılanlara teşekkür etti.

Okul müdürü Güler Telli de 20 yıldır eğitime emek verdiklerini, kendilerine teslim edilen her çocuk için başarılı, mutlu ve onurlu bir gelecek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade ederek 16. Geleneksel Pilav Günü’ ne yoğun ilgi gösteren konuklarına teşekkür edip keyifli bir gün diledi. Etkinlik öğrencilerden Ece Ünlüsoy ve eski mezunlardan Meltem Telli’nin konuşmalarıyla Gizem Gerdan’ın mini konseri sonrası ikramla sona erdi.
ETİKET :   odtü kyöd kyöf vakıf kocaeli eğitim pilav günü geleneksel

Tümü