kocaeli , 21-11-2019

ODTÜ KYÖD Anasınıfı’ndan renkli gösteriler

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD İlkokulu 4 ve 5 yaş grubu anasınıfı öğrencileri 2017 – 2018 eğitim öğretim yılının son günleri yaklaşırken, yıl içi başarılı çalışmalarını harika bir etkinlikle taçlandırdılar.

10:38:13 | 2018-05-24

Reha KÜÇÜKÖZLER

 

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD İlkokulu 4 ve 5 yaş grubu anasınıfı öğrencilerinin yılsonu etkinlikleri, güzel sanatlar alanındaki yetenek ve yaratıcılıklarını beğeniye sundukları sergi açılışıyla başladı. Konferans Salonunda düzenlenen programa Okul Kurucu Vekili Ufuk Topaloğlu, Okul müdürü Güler Telli, öğretmenler ve velilerin katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Ardından sahneye göz kamaştıran kıyafetlerle çıkan minik öğrenciler, yıl içinde aldıkları başarılı eğitimle, sosyal, dil, fiziksel, özgüven becerilerinin desteklendiği canlı ve hareketli harika bir sunum gerçekleştirip takdir dolu alkışlarla ödüllendirildiler.

4 ve 5 yaş anasınıfı öğrencileri programın devamında çıktıkları sahnede Türkçe koro, ritm çalışmaları, “Atatürk” Oratoryosu “Kaybolan Tilki” drama çalışması ve İngilizce şarkılarla izlenmeye değer bir performans sergilediler. Halk dansları ile modern danslarda da ne kadar yetenekli olduklarını gösteren minikler öğretmenleri ve aileleri için gurur kaynağı olarak alkışlandılar. Okul müdürü Güler Telli harika sunumları için anasınıfı öğrencilerini kutladı. Onların böylesine mükemmel yetişmesinde büyük emekleri olan öğretmen arkadaşlarını da içtenlikle kutlayıp teşekkür etti.

 
ETİKET :   ODTÜ Geliştirme Vakfı odtü kyöd

Tümü