kocaeli , 25-01-2020

Nesibe Aydın’ın sınavını kaçırmayın!

Çocuklarınızı dershaneye göndermeden, özel ders aldırmadan geleceğe hazırlamak istiyorsanız, Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın sınavını kaçırmayın

13:50:15 | 2019-02-13

Türkiye’de ‘dershanesiz eğitim modeli’nin öncüsü Nesibe Aydın Okulları’nın Kocaeli şubesi, bursluluk ve okula giriş sınavı için hazırlıklarını tamamladı. Özel kursların ve temel listelerin kapatılacağı bir ortamda daha da önem kazanan ‘dershane + okul eğitimi’ modeliyle şimdiye kadar sayısız öğrenci yetiştiren Nesibe Aydın Okulları Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği bursluluk ve okula giriş sınavı 24 Şubat Pazar günü yapılacak.

 

3 BİN ÖĞRENCİ GİRMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl 3 bine yakın öğrencinin katıldığı sınava bu yıl ilginin çok daha büyük olması bekleniyor. Sınava girecek öğrenciler elde ettikleri sonuca göre hem yüzde 100’den yüzde 15’e kadar değişen oranlarda burs kazanacak hem de Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nda okumaya hak kazanan şanslı öğrencilerden biri olacak. Ortaokul 8, lise 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin gireceği sınav için ön kayıtlar devam ediyor.

 

ÖZEL DERSE GEREK YOK

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları’nın en büyük özelliği, bu okulda okuyan öğrencilerin ne özel ders almaya ne de kursa gitmeye ihtiyaç duymaması. Nesibe Aydın Okulları’nda şimdiye kadar başarıyla uygulanan ‘dershane+okul eğitimi’ modelinin en iyi kanıtı da yerleştirme listesi. Türkiye’nin akademik başarısı en yüksek okullarından biri olan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, tıp fakültelerine en fazla öğrenci gönderen okul olarak biliniyor.

 

BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN...

Sınava girmek isteyen öğrenciler okula şahsen başvuruda bulunabileceği gibi www.onkayit.nesibeaydin.k12.tr adresinden kayıt yaptırabilir ya da 311 59 46/ 311 55 60 numaralı telefonlardan ayrıntılı bilgi alabilir.

 
ETİKET :   Nesibe Aydın Okulları Nesibe Aydın Kocaeli Okulları Kocaeli sınav eğitim öğrenci öğretim kolej özel okul başarı Nesibe Aydın eğitimci

Tümü