kocaeli , 27-01-2021

Nano teknolojiyle gelen sağlık BACTERON-S

Nano gümüş teknolojisiyle üretilen BACTERON-S, bakteri ve virüslere karşı uzun soluklu koruma sağlarken, cildinizi de tahriş etmiyor

11:51:19 | 2021-01-06

Pandemiyle birlikte değişen hayatımızda ‘hijyen’ hiç olmadığı kadar önemli bir unsur haline geldi. Gerek hastalıktan korunmak gerekse salgının yayılımını engellemek için hem kişisel hem de yaşam alanlarımızın hijyenine daha çok önem vermeye başladık. Bu süreçte imdadımıza anti bakteriyel ürünler yetişti. Alkol oranı yüksek dezenfektanları çantamızdan, evlerimizden ve iş yerlerimizden eksik etmedik. Ancak virüsten korunmak isterken gereğinden fazla kullandığımız dezenfektanlar cildimizde tahrişe ve farklı sorunlara yol açtı. Peki, koruyuculuğu yüksek, cilde dost, bakterilere düşman bir dezenfektan yok mu?

Elbette var. Nano teknoloji laboratuvarlarında geliştirilen ilk sıvı dezenfektan olarak sektöre hızlı bir giriş yapan BACTERON-S’in en önemli özelliklerinden biri, ‘cilt dostu’ olması. Sık kullanıma uygun olarak formüle edilen BACTERON-S’in içerisinde iyot, alkol, fenol, aldehit, antibiyotik, triklozan, amonyak gibi zararlı kimyasal maddeler bulunmuyor.

BAKTERON firmasının İzmit bölge temsilcisi Dinçer Yılmaz Sigalı.

 

YAN ETKİSİ YOK!

Dermatolojik olarak test edilen BACTERON-S’in cilde hiçbir yan etkisi yok. BACTERON-S, bu özellikleri nedeniyle büyük ilgi görüyor.

Akredite laboratuvarlarda koronavirüse karşı test edilen ve etkinliği yüzde 99,99 kanıtlanan BACTERON-S, içeriğindeki hidrojen peroksit (H2O2-oksijenli su) ile virüsleri, bakterileri, mantarları, sporları, organik kontaminasyonları anında yok edip sterilizasyon sağlıyor. BACTERON-S, içeriğinde yer alan aktif gümüş partikülleri sayesinde uygulamadan sonra da uzun süre bakteri ve virüs barındırmıyor. Sigalı Ticaret Ltd.Şti. çatısı altındaki BACTERON firmasının bir ürünü olan, firma yetkilisi Tuncer Sigalı tarafından formüle edilen BACTERON-S, biyosidal ürün ruhsatına da sahip.

15 yıllık nano teknoloji çalışmalarının getirdiği birikimle, koruyucu gümüş katmanlı alkolsüz sıvı dezenfektan BACTERON- S’i formüle eden Tuncer Sigalı, İzmir’de 2 üniversitede Ar-Ge çalışmaları da yapıldıktan sonra gerekli üretim ve kalite belgeleri alınan ürünü kısa sürede piyasaya sürdü. Ürünün Türkiye’nin dört bir yanına daha kolay ulaşmasını sağlamak için bölge temsilcilikleri açan BAKTERON firması, ilk bölge temsilciliğini İzmit’te, ilimizin tanınmış simalarından Dinçer Yılmaz Sigalı’ya verdi. Bir aile şirketi olan Sigalı Ticaret Ltd.Şti. bünyesinde böylesine faydalı bir ürünün üretilmesinden dolayı gururlu olduğunu söyleyen Dinçer Yılmaz Sigalı, hem sağlığını hem cildini önemseyenlerin bu ürünü yanından ayırmayacağını belirtti.

 

 

DOĞRUDAN PÜSKÜRTÜN

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 13485:2016 ve ISO 45001:2018 belgeleri alınan BACTERON-S’in koronavirüse karşı test edildiğini de vurgulayan bölge temsilcisi Dinçer Yılmaz Sigalı, dermatolojik olarak da test edilen ürünün el ve yüze doğrudan püskürtülebildiğini belirterek, “İçerisinde kimyasal hiçbir ürün bulunmadığı için ciltte tahrişe neden olmaz, gönül rahatlığıyla kullanılabilir. İçeriğinde yer alan aktif gümüş partikülleri sayesinde uygulamadan sonra uzun süre el ve yüzde bakteri-virüs barındırmayan ürünün şu zorlu süreçte insanların en yakın dostu olacağına inanıyorum” dedi.

Ürünü temin etmek isteyenlerin kendisine telefonla ulaşabileceğini söyleyen Dinçer Yılmaz Sigalı, “Siparişleri, kısa süre içerisinde Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderiyoruz” dedi. 100 ML, 200 ML, 250 ML, 500 ML ve 1 litrelik şişelerde satışı yapılan ürünlerden dilediğiniz kadar sipariş verebilir, kendinizin ve ailenizin cildini virüslerden arındırırken uzun süreli koruma sağlayabilirsiniz.

 

SİPARİŞ İÇİN

0530 370 33 03

www.bacteron.com.tr

info@bacteron.com.tr
ETİKET :   bacteron bacterons dezenfektan el yüz yararlı bakteri virüs dinçer yılmaz sigalı tuncer sigalı izmit bölge temsilcisi kocaeli covid

Tümü