kocaeli , 12-07-2020

Limon Evi, kaymakam Kantay’a gitti

Başiskele Yeşilyurt Mahallesi’nde faaliyete başlayan Limon Evi Anaokulu öğrencileri ve yönetmi kadrosu Başiskele Kaymakamı Atila Kantay’ı ziyaret etti

13:14:23 | 2018-10-26

Başiskele Yeşilyurt Mahallesi’nde eğitim faaliyetine başlayan Limon Evi Anaokulu'nun kurucusu Adnan Tarakçı, eşi Hülya Tarakçı, anaokulu müdürü Merve Çakan, okul öğretmenleri Merve Irım ile Beyza Erdem ile öğrenciler, Başiskele Kaymakamı Atila Kantay’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam beyin misafiri olan öğrenciler ve okul yönetimi, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

 

 

 

KEYİFLİ SOHBET

Okul kurucusu Adnan Tarakçı, kaymakam Kantay’a çiçek takdim ederken, anaokulu müdürü Merve Çakan ise ğrencilerin okulda yapmış olduğu bir tablo hediye etti. Minik öğrencilerin el emeği olan hediye karşısında oldukça mutlu olan kaymakam Kantay, ilk kez özel bir eğitim kurumunun kendisini ziyaret ettiğini söyleyerek okul hakkında bilgi aldı.Yurt dışındaki eğitim sistemi modelleri ile Türkiye'deki eğitim sisteminin mukayesinin de yapıldığı sohbette kaymakam Kantay, Limon Evi Anaokulu'nun uyguladığı eğitim modellerinin detayları hakkında da bilgi aldı.

 

 

ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI

Öğrencilerin sevgi ve neşe dolu tavırlarından Limon Evi Anaokulu’nun sevgi temelli eğitim verdiğinin anlaşıldığını söyleyen kaymakam Kantay, öğrencilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Minik öğrenciler kaymakam beye, kaymakamın ne iş yaptığına dair sorular sordu, meraklarını giderdi. Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

 
ETİKET :   limon evi anaokulu başiskele kaymakam atila kantay adnan tarakçı

Tümü