kocaeli , 31-05-2020

KYÖD Pilav günü

20 yıldır İzmit’ te çağdaş eğitim anlayışı adına pek çok yeniliğe ve sayısız başarıya imza atan ODTÜ KYÖV Okulları’nın 17. Geleneksel Pilav Günü, katılımcılara anılardan silinmeyecek paylaşımlar yaşattı

11:35:20 | 2019-10-18

 

HABER: Reha KÜÇÜKÖZLER

 

ODTÜ KYÖV Özel Okulları’nın 17. Geleneksel Pilav Günü geçtiğimiz günlerde okul bahçesinde gerçekleşti. Kurucu Vakıf Başkanı Şerif Ünan, Vakıf Yöneim Kurulu Üyeleri, Kurucu Temsilcisi, Okul İdarecileri, eğitim kadrosu, mezunlar, veliler ve öğrencileri çok samimi bir ortamda buluşturan  pilav günü, Okul Müdürü Güler Telli’ nin hoş geldiniz konuşmasıyla başladı. Ardından okulun kuruluşundan günümüze kadar geçen süreci değerlendien Vakıf Başkanı Şerif Ünan’ da “ Okullarımızda 20 yıldır çağdaş eğitim anlayışı ile pek çok yeniliğe ve sayısız başarıya ulaşılmasının gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kazanımlarımızı okulumuzu bekleyen yeniliklerle geleceğe arttırarak taşıyacağız. Bu güzellikleri paylaşmamızda emeği olan herkese teşekkür ediyorum” diyerek davete katılanlara güzel bir gün diledi.

 

SAMİMİYET VE BAŞARI

Geleneksel Pilav Günü; samimiyet, başarı ve gururun harmanlandığı sıcak bir atmosferde devam ederken, mezun öğrencilerden başarılı kariyer sahibi olanların çeşitli konulardaki paylaşımları ve sanat alanlarındaki performansları buluşmaya ayrı bir renk katı. Okul korosu 20 yıl kutlamaları için hazırlanan şarkıyı seslendirip alkışlandılar. Anılara güzel bir sayfa olarak eklenen pilav günü, okulda 10 ve20 çalışma yılını dolduran isimlere teşekkür plakti verilmesiyle sona erdi.
ETİKET :   ODTÜ KYÖV Özel Okulları pilav günü eğitim öğretim kocaeli

Tümü