Körfez’de mezuniyet heyecanı

Körfez Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 105 öğrencisini mezun etti. Düzenlenen törende öğrenciler mezuniyet mutluluğunu coşkuyla paylaşırken, veda zamanı geldiğinde göz yaşartan duygu yüklü anlar yaşadılar

12:12:05 | 2018-05-17

Reha KÜÇÜKÖZLER

Körfez Çamlıtepe Mesleki ve Teknik AL nin mezuniyet töreni önceki gün Körfez Belediyesi Tütünçiftlik Kültür Merkezi’ nde gerçekleşti. Okul Müdürü Yasemin Yılmaz, müdür yardımcıları, Gülden Kurt, Ali Atlı, Sabahattin Çakır, öğretmenler, Aile Birliği başkanı Yunus Koçak, öğrenciler ve ailelerin katıldığı tören saygı duruşu ardından İstiklal Marşı okunasıyla başladı. Okul müdürü Yasemin Yılmaz çok başarılı bir eğitim yılını geride bırakıyoruz diyerek başladığı konuşmasında duygu ve düşüncelerini şu cümlelerle dile getirdi.

Körfez Çamlıtepe MTAL olarak bütün öğrencilerimizin Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş eğitim seviyesine ulaşmış, Çocuk Gelişimi, Yiyecek İçecek, Grafik ve Tasarım Teknolojileri alanlarında ilerici düşünebilen teknik elemanlar olarak yetişmesinin gayreti içindeyiz. Öğretmen arkadaşlarımızın özverili çalışmalarıyla hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. 2017 2018 eğitim öğretim yılı sona ererken, bugün 105 öğrencimizi yeni ufuklara uğurlamanın heyecanı içindeyiz. Okulumuzda aldıkları eğitimle hayat boyu başarılı ve mutlu olacakları inancındayım. Hepsini içtenlikle kutluyorum. Şansları bol, yolları açık olsun. Bayrak ve flama tesliminden sonra sahneye davet edilen öğrencilere diplomaları okul idarecileri ve öğretmenler tarafından alkışlar arasında verildi, kepler coşkuyla havaya fırlatıldı. Kutlamalar ve ikramla devam eden mezuniyet töreni duygusal anların yaşandığı vedalaşmalarla sona erdi.

 

 
ETİKET :   Körfez Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tütünçiftlik kültür merkezi

Tümü