kocaeli , 05-08-2020

Konak’ta Ferhat Göçer’li kutlama

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu ve tüm çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı’nı özel bir gece ile kutladı. Sanatçı Ferhat Göçer’in en güzel şarkılarını seslendirdiği gecede kıdemli personellere plaket de takdim edildi

19:19:38 | 2018-00-17

Konak Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı’nı her yıl olduğu gibi bu yıl da organize ettiği özel bir geceyle kutladı. Yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen tıp balosunda, sanatçı kimliğinin yanı sıra doktorluk mesleğini de icra eden sevilen sanatçı Op. Dr. Ferhat Göçer’in sahne alması geceye ayrı bir anlam kattı. Konak Ailesi’ne mensup doktorların, personel misafirlerin katıldığı gecede 14 Mart Tıp Bayramı kutlanırken, Konak Hastanesi’nde 5, 10 ve 15 yılını doldurmuş personellere de kıdem plaketleri takdim edildi.

 

 

 

HEKİMLERİN ÖNEMİNDEN BAHSETTİ

Gecede konuşan Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu, tüm sağlık camiasının Tıp Bayramı’nı kutladıktan sonra Tıp alanındaki teknolojik gelişmeler ve yapay zekadan bahsetti. Yapay zekanın kalp damar, alzheimer, obezite ve kanser gibi birçok hastalığın tanısında ve önlenmesinde büyük rol oynayacağını ancak bunu kullanacak, yorumlayacak ve bunlara ruh verecek olanın yine hekimlerin olacağının altını çizen Gündoğdu, sağlıkçıların zor şartlar altında çalıştığını, zoru başarmanın ise ancak iyi iletişim, hoşgörü, bilgi beceri paylaşımından geçtiğini vurguladı. Gündoğdu, sağlık hizmetinin hemşireden, doktora, yardımcı sağlık personelinden temizlik görevlisine kadar bütünüyle bir ekip işi olduğunu, ekibin her üyesinin başarıda çok önemli rol oynadığının da belirtti.

 

 

GÜÇLÜ BİR KURUMUZ

Yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Gündoğdu konuşmasını, “Evet biz Konak olarak güçlü bir aileyiz. Biz iyi bir ekibiz. Çalışan odaklıyız. Hasta odaklı bir kurumuz. Kurumumuzun temel hedefi güncel, herkesin erişebileceği, kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve tüm hastane çalışanlarının huzur içerisinde çalışacakları bir ortam sağlamak. Bunun için tüm yönetici kadromuzla elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Ayrıca Afrin’de kahramanca savaşan askerlerimiz göz bebeğimiz Türk Silahlı Kuvvetleri gönlümüzde ve dualarımız onların başarısı için” sözleriyle sonlandırdı.

 

 

FERHAT GÖÇER MEST ETTİ

Daha sonra mikrofonu alan Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Uzm. Dr. Yüksel Ağca okuduğu duygusal şiirle tüm salonda büyük alkış aldı. Ağca, lise ve tıp fakültesi yıllarından yakın arkadaşı olan ve sanatçı kimliğinin yanı sıra doktorluk mesleğini de icra eden sevilen sanatçı Op. Dr. Ferhat Göçer’i sahneye davet etti. Konak Hastanesi çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayan Ferhat Göçer, yaşamımızdaki sağlık çalışanlarının rolünden bahsetti ve hekimlik mesleği ile ilgili anılarını paylaşarak geceye renk kattı. Göçer, en popüler şarkılarını Konak Hastanesi’nin personeli için söyledi.

 

 
ETİKET :   Konak Hastanesi Ferhat Göçer

Tümü