kocaeli , 09-04-2020

Kerem Toromangil’e hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleri, İç Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanlığını ziyaret ederek yönetimin yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi

15:46:04 | 2020-02-26

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden, Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Erenkaya, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ve Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selçuk Çakır, şubat ayı içerisinde 2. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren İç Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.   

 

TOROMANGİL TEBRİK EDİLDİ

2. kez İç Mimarlar Odası Kocaeli Şube Başkanı olarak seçilen Kerem Toromangil ile Başkan Yardımcısı Cihan Mutlu Alkan ve şube sekreteri Hazel Pala Özcan ile görüşen kent konseyi yönetimi, Başkan Toromangil’i tebrik ederek, kendisine ve yönetimine yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette konuşan Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, öncelikle geçtiğimiz hafta babaannesini kaybeden şube başkanı Kerem Toromangil’e başsağlığı ve sabır dileklerini iletti. Estetiğin her alanda gerekli olduğunu ifade eden Genel Sekreter Görüm bu anlamda iç mimarlığın özel mesleklerden biri olduğuna dikkat çekti. 

Şube Başkanı Kerem Toromangil, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine taziye dileklerinden ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.
ETİKET :   Kerem Toromangil iç mimarlar odası iç mimarlık ziyaret tebrik yönetim kurul kocaeli kent konseyi kocaeli

Tümü