kocaeli , 22-02-2020

Kaymakam Emiroğlu’na duygusal veda

Mersin Silifke’ye tayini çıkan İzmit’in sevilen kaymakamı Ersin Emiroğlu için dostları veda yemeği düzenledi. Programda kaymakam Emiroğlu, gördüğü manzara karşısında gözyaşlarına hakim olamadı

11:16:05 | 2019-08-29

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Mersin Silifkeye’ tayini çıkan İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu’na dostları ve çalışanları veda etti. Kaymakamlık kurum müdürleri, kaymakamlık personelleri, muhtarlar, sivil toplum kurumları ve yakın dostları, Sekapark’ta bulunan Maide Restaurant’ta kaymakam Emiroğlu ile vedalaştı. Yemeğe kaymakam Emiroğlu, eşi Zeynep Emiroğlu ve iki kızı da katıldı.

 

ZARAFETİ ONDAN ÖĞRENDİK

Yemeğe geçmeden önce bir konuşma yapan İzmit Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen okumayı, sanatı, kültürü, zarafeti Emiroğlu’ndan öğrendiklerini dile getirerek, “Kaymakamımızın 5 yıldır hizmet vermesine memnuniyet içinde şahitlik yaptık. Bizlerin huzuru için gayret gösteren kaymakamımıza veda vakti geldi. Kaymakamız ve ailesine hayatlarında sağlık, başarı diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

EMİROĞLU’NUN VEDA KONUŞMASI

Duygularını paylaşmak üzere kürsüye çıkan Ersin Emiroğlu da duygu yüklü sözler sarf etti. Emiroğlu, “Öncelikle hepinizi çok seviyorum, gönlüm kalan süreyi burada devam ettirmekten yanaydı. Biz aile olarak her şeyde bir hayır vardır diye düşünürüz. Yarından itibaren hep kardeşiniz olarak burada kalacağım. Her şey için teşekkür ederim” dedi. Emiroğlu konuşma esnasında duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı. Emiroğlu’nun bu duygusal anlarına sevenleri alkışlarıyla destek verdi, yanında olduklarını gösterdi.

 

DOSTLARINDAN ÖZEL HEDİYELER

Dostlarından helallik isteyen Ersin Emiroğlu’na özel hediyeler verildi. Hediyelerini mutluluk içinde alan kaymakam Emiroğlu, katılımcılarla tek tek fotoğraf çektirerek güzel bir anı biriktirdi.

 

ETİKET :   Ersin Emiroğlu kaymakam atama mersin silifke veda yemek dostları sevenleri izmit kocaeli