kocaeli , 17-01-2021

Kasaba’nın yıldızları okula döndü!

Çocuk Kasabası Butik Anaokulu, yeni eğitim dönemini okulun bahçesinde düzenlenen muhteşem bir ‘Okula Dönüş’ partisiyle karşıladı

14:26:59 | 2016-10-13

Çocuk Kasabası Butik Anaokulu, 1 Eylül tarihi itibariyle kapılarını öğrencilerine açtı.

Eğitim kalitesi ve kampüsüyle ilimizin en prestijli okul öncesi kurumlarından biri olan Çocuk Kasabası, bu yıl da eğitim vereceği 140 öğrenciyi muhteşem bir ‘Back to School – Okula Dönüş’ partiyle karşıladı.

Yaz boyunca okuldan uzak kalan çocukların, sürpriz etkinlikler ve küçük armağanlarla yeni eğitim dönemine adapte olmasını sağlamak amacıyla düzenlenen geleneksel partiye, tüm öğrenciler aileleriyle birlikte katıldı.

Yeni öğrencilerin de okulu tanımasına fırsat sunan ve  öğretmenleriyle arasında oluşacak sevgi bağının temellerini atan parti, başından sonuna dek neşe içinde devam etti.

Okulun geniş bahçesinde aileleri ve öğretmenleriyle hoşça vakit geçiren minikler, önce kendi isimleriyle hazırlanan yıldızlar geçidine el kalıplarını çıkardı ve sprey boyayla kendi yıldızlarını çizdi.

Ardından lezzetli ikramlarla karınlarını doyuran sevimli öğrenciler, Çocuk Kasabası’nın yemyeşil bahçesinde kurulan minik trambolinde eğlenceye doydu.

‘Zıpzıp’ın üzerinde zıplayarak bütün enerjisini boşaltan çocuklar, ailelerine uçarak poz vermeyi de ihmal etmedi.

Parti sonunda okuldan ayrılmakta zorluk çeken Çocuk Kasabası yıldızlarına, veda vakti geldiğinde öğretmenleri tarafından hayvan besleme keseleri dağıtıldı.

Minikler, ders başı yaptıklarında bu keselere yem doldurup okulun bahçesinde bakılan hayvanları beslemek üzere partiden ayrıldı.
ETİKET :   Çocuk Kasabası Butik Anaokulu Okula Dönüş Partisi

Tümü