kocaeli , 25-06-2019

Kartepe’de Bisiklet Festivali Sürüyor

Kartepe'de ilk kez Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in başlattığı 5’nci sınıf öğrencilerine okul ve karne hediyesi olarak hazırlanan bisikletlerin dağıtımların de bu yılın son töreni yapıldı

12:24:01 | 2018-05-18

Kartepe Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen bisiklet dağıtımının son töreni Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde yapıldı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in ev sahipliğinde gerçekleşen törene belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

 

ÜÇ GÜN YAS İLAN EDİLMİŞTİR

Düzenlene törende konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Çocuklarımızın karne hediyesini dağıtıyoruz. Bahar ayı geldi. Vatanını, milletini seven insanlar bir arada ülkemize hizmet etmekteyiz. Müslümanların ilk kıblesi Kudüs’te katliam yaşanmaktadır. Orada Müslümanlar katledilmektedir. Her sene Ramazan öncesin de Siyonistler tarafından bu katliam yapılıyor. Ülkemizde bu katliam sonrasında üç gün yas ilan edilmiştir. Türkiye dışında hiçbir Müslüman ülkeden tepki gelmemiştir. Peygamber Efendimizin meftun olduğu topraklar üzerinde kilise açma derdinde olan Müslümanlar vardır” dedi.

 

İZİN VERİLMEYECEKTİR

Bütün çocuklarımızı ödüllendiriyoruz diyen Başkan Üzülmez “Çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizi de ödüllendiriyoruz. Okullarımıza gereken destek sağlanmaktadır. Kartepeyi nakış gibi işliyoruz. Sadece bisiklet verilmemektedir. Kültür gezileri, bilgi evleri, ücretsiz spor kurslarıyla çocuklarımıza, gençlerimize destek sağlıyoruz. Millete harcanması gereken kaynaklar maalesef başka birilerine gidiyordu. Kaynaklar milletimize harcanmaktadır helali hoş olsun. Ülkemiz üzerinde gözü olanlara asla izin verilmeyecektir” açıklamasında bulundu.    
ETİKET :   Kartepe BelediyeSİ Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kartepe bisiklet festivali

Tümü