Kartepe bu yaz çok sportif

Kartepe Belediyesi tarafından yaz döneminde yüzmeden atletizme kadar 15 farklı branşta eğitim verecek Yaz Spor Okulları için kayıtlar başladı.

11:51:11 | 2018-06-29

Kartepe Belediyesi, çocuklara ücretsiz spor yapma imkanı sunan Yaz Spor Okulları 3 Temmuz 2018 itibariyle 8 farklı tesiste hizmete açıyor. 22 eğitmenin yer alacağı Yaz Spor Okulları’nda futbol, basketbol, voleybol, yüzme, hentbol, tenis, masa tenisi, atletizm, halk oyunları, karate, okçuluk, güreş, su kayağı, oryantring ve boks olmak üzere toplam 15 farklı branş açılacak. 8 ile 15 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği Kartepe Belediyesi Yaz Spor Okulları, çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini hedefliyor. 

KAYITLAR BAŞLADI

İlçede spor kültürünü yaygınlaştırmak, spor bilinci edinmiş bireyler yetiştirmek amacıyla her yıl açılan Yaz Spor Okullarında 2018 sezonu kayıtları başladı. Kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri’ne müracaatta bulunabilir. Bu yılda binlerce çocuğu sporla buluşturacak olan Yaz Spor Okulları, 15 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek.
ETİKET :   Kartepe Belediyesi Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri yaz okulları

Tümü