kocaeli , 23-02-2020

Karamürselli öğrenciler bisikletlerine kavuştu

Karamürsel Belediyesi ve İzmit Belediyesi tarafından ortak düzenlenen proje kapsamında 5.sınıf öğrencilerine 650 bisiklet hediye edildi

17:35:15 | 2019-02-26

Karamürsel Belediyesi ve İzmit Belediyesi tarafından ortak düzenlenen proje kapsamında 5.sınıf öğrencilerine 650 bisiklet dağıtıldı. Karamürsel Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen bisiklet dağıtım törenine Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yanı sıra İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Belediye Meclis üyeleri, STK’lar, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

650 ÖĞRENCİ BİSİKLETİNE KAVUŞTU

Karamürsel ve İzmit Belediyelerinin ortaklaşa düzenlediği bisiklet dağıtım töreninde Karamürsel’de okuyan tüm 5. sınıf öğrencilerine 650 adet bisiklet dağıtılarak hem öğrenciler spora hem de eğitime ve öğretime teşvik edildi. Bisiklet dağıtım töreninde açılış ve selamlama konuşmalarını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır öğrencilere hediye edilen bisikletler için Yıldırım ve Doğan’a teşekkür etti.  Çakır’ın ardından kürsüye gelen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan “Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kardeşimle birlikte çocuklarımıza bisiklet hediye etmekten ve onları spora teşvik etmekten dolayı mutluyuz” dedi. 

EN ZARARSIZ ULAŞIM ARACI

Doğan’ın konuşmalarının ardından konuşan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım,  “Çocuklarımızın spora teşvik eden ve çevreye en zararsız ulaşım aracı olan bisiklet sürmeyi başlatan projeyi bizlere sağlayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Başkan Yıldırım, çocukların güvenli bir şekilde bisiklet sürmeleri gerektiğini belirterek, kullandıkları zamanlarda güvenlik önlemleri almaları gerektiğinin sözünü çocuklardan hep bir ağızdan aldı.
ETİKET :   Karamürsel Belediyesi İzmit Belediyesi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan bisiklet dağıtım töreni bisiklet öğrenci

Tümü