kocaeli , 09-04-2020

Karamürsel’de coronavirüse karşı etkin mücadele

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, devletimizin coronavirüse karşı başlattığı etkin mücadeleye büyük destek veriyor, ilçeyi baştan ayağı dezenfekte ediyor

09:56:07 | 2020-03-19

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, tüm belediye personeliyle birlikte coronavirüse karşı etkin bir mücadele başlattı. Devletimizin coronavirüse karşı aldığı önlemlere harfiyen uyulması için vatandaşları bilgilendirmenin yanında ilçede genel bir dezenfektasyon uygulaması başlatan Başkan Yıldırım, uzman ekipler tarafından ilçenin baştan ayağı antibakteriyel ürünlerle dezenfekte edilmesini sağlıyor.

 

 

DEZENFEKTASYON YAPILIYOR

İlçe halkının daha sağlıklı hizmet alabilmesi için Karamürsel Belediyesi Hizmet Binası ile işe başlayan ekipler, ilçedeki tüm kurum ve kuruluşlarda dezenfektasyon yapıyor. ‘Önce sağlık’ diyen Karamürsel Belediyesi; apartman girişleri, esnafların dükkanları, taksi durakları, caddeler, ana arterler, topluma açık alanlar, ibadethaneler, camiler, emniyet binaları, sağlık ocakları, öğrenci yurtları, balık tekneleri, gırgırlar, vatandaşın geçtiği her noktada dezenfekte işlemi uygulayarak virüslerden, mikrolardan ve bakterilerden arındırıyor. Düzenli olarak yapılan dezenfektasyon, coronavirüsten kurtulana kadar devam edecek.

 

 

EVDEN ÇIKMAYIN!

Başkan İsmail Yıldırım bu süreçte tüm vatandaşlarından coronavirüse karşı alınan önlemlere harfiyen uymalarını, kişisel temizliklerine önem göstermelerini, Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı 14 temizlik kuralını yerine getirmelerini, çok gerekmedikçe evlerinden çıkmamalarını, sağlık sorunu yaşadıklarında hemen hastaneye gitmelerini öneriyor. Başkan Yıldırım, gece gündüz vatandaşının hizmetinde olduğunu da vurguladı.

 

 
ETİKET :   karamürsel belediyesi karamürsel ismail yıldırım coronavirüs mücadele dezenfekte dezenfektasyon kocaeli

Tümü