Kar-Mek kursiyerleri Kapadokya'da

Kartepe Belediyesi’nin vatandaşlara yönelik ücretsiz olarak düzenlediği kültür gezileri büyük ilgi görmeye devam ediyor.

12:50:59 | 2018-07-06

Her yıl vatandaşların talepleri doğrultusunda belirlenen şehirlerin, eşsiz ve doğal güzellikleriyle buluşan Kartepeliler, uzman rehberler eşliğinde tarihe tanıklık etme fırsatı buluyor. 

 

KAR-MEK TATİLDE 

Kartepe Belediyesi ile İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Kar-Mek, 2017-2018 eğitim öğretim sezonu boyunca yaptığı başarılı çalışmaları geçtiğimiz günlerde düzenlediği muhteşem yılsonu sergisi ile vatandaşlarla paylaştı.  Bir yıl boyunca eğitim alan ve başarılı çalışmalara imza atan kursiyerler, Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen kültür gezilerine de yoğun katılım gösteriyor. Son olarak Kapadokya gezisine aileleri ile birlikte katılan Emekevler Mahallesi Kar-Mek kursiyerleri memnuniyetlerini sosyal medya üzerinden sevdikleriyle paylaştı. Organizasyonun sorunsuz olmasından duydukları memnuniyeti bildiren kursiyerler, Başkan Üzülmez’e hizmet ve insan odaklı titiz çalışmalarından ötürü teşekkür etti. 

Kartepe’de ikamet eden ve geziye katılmak isteyen vatandaşlar nüfus cüzdan fotokopileri ile birlikte Kartepe Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne müracaat edebilirler. Kartepe Belediyesi’nin vatandaşlarına yönelik Kapadokya, Edirne, Bursa, Safranbolu, İstanbul, Çanakkale ve Bilecik’e düzenlediği ücretsiz kültür turları yaz sezonu boyunca devam edecek.
ETİKET :   Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Kartepe Belediyesi Karmek kapadokya

Tümü