kocaeli , 20-06-2019

Kadınlar İstanbul’u fethetti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tarafından hayata geçirilen Kadınlar Kulübü üyelerine yönelik tarih ve kültür gezileri devam ediyor

10:45:05 | 2018-09-26

Hayatın kültürden sanata, spordan, eğitime kadar her alanında etkili ve verimli bir şekilde varlık gösteren Kadınlar Kulübü, üyeleri için dönüşümlü olarak kültür gezileri düzenliyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in önemle üzerinde durduğu konular arasında yer alan çalışmalar kurmuş olduğu ve diğer belediyelere de örnek olan Kadınlar Kulübü projesiyle sistemli ve düzenli olarak işlemeye devam ediyor. Kadınların fırsat verildiği takdirde her alanda başarılı ve verimli olabilecekleri düşüncesinden hareketle projeyi hayata geçirdiklerini belirten Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez “Kıymetli evlatlarımızı yetiştiren ana olan, evlat olan, eş olan kadınlarımızın hayatta ki mücadelesi ve fedakarlığı görmezden gelinemez. Bizler ailenin ve toplumun mutlu olmasında büyük katkıları olan kadınlarımız için ne kadar çok şey yapsak azdır. Onlar için üretmeye ve çalışmaya her zaman varız” dedi. 

 

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR

Sabahın erken saatlerinde yola çıkan Kartepeli kadınlar, rehberler eşliğinde İstanbul’un tarihi ve kültürel yapılarını gezme imkanı buldular. Günübirlik yapılan geziler de yoğun bir ziyaret programı uygulanırken, Kartepeli kadınlar atalarımızdan miras kalan yapıları hayranlıkla inceleyip, rehberlerden bilgi aldılar. İstanbul ziyareti sonrasında Kartepeli kadınlar, göreve gelmesinden bu yana Kartepe’de kadın olmak ayrıcalıklı olacak diyen ve bunu hizmetleriyle gösteren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür ettiler. 

 

 

 
ETİKET :   kartepe belediyesi kadınlar kulübü kartepe kartepe belediye başkanı hüseyin üzülmez

Tümü