kocaeli , 19-09-2020

Hürriyet’ten Kocaelispor’a afişli motivasyon

Mücadele ettiği 3.Lig 2.Grup’ta şampiyonluğa doğru adım adım ilerleyen fakat son 2 maçını üst üste kaybeden Kocaelisporlu futbolculara destek veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, bugün saat 13.00’da oynanacak Ofspor karşılaşması öncesinde tüm kenti afişlerle donattı

11:18:24 | 2020-02-15

Mücadele ettiği 3.Lig 2.Grup’ta şampiyonluğa doğru adım adım ilerleyen Kocaelispor’un üst üste kaybettiği iki maçın ardından, koyu Kocaelisporluluğu ile bilinen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet harekete geçti. Özel bir çalışmaya imza atan Başkan Hürriyet, İzmit’in dört bir yanında yer alan billboardlara tek tek Kocaelisporlu futbolcularını resmini koyarak futbolcuları ve camiayı motive etti.

 

O KUPA GELECEK

İzmit’in dört bir yanında yer alan görsellerde her futbolcunun fotoğrafları, numarası ve futbolcu adına yazılan özel mesajlar yer aldı. Başkan Hürriyet’in “O kupa İzmit’e” gelecek sloganının yer aldığı görsellerde “Sen Muhteşem Süleyman’sın o kupayı kaldıracaksın”, “Sen Sefa Narin’sin o kupayı İzmit’e getireceksin”, “Sen Semih Karadeniz’sin o kupayı İzmit’e getirirsin” ifadeleri kullanıldı.

 

 

FUTBOLCULAR İÇİN BÜYÜK SÜRPRİZ

Bu özel billboardların ve görsellerin sosyal medyada paylaşılması, Kocaelisporlu futbolcular için ekstra motivasyon olması bekleniyor. Kentten bin kilometre uzakta Trabzon’da bugün gerçekleşecek maç saatini bekleyen Kocaelisporlu futbolcular, bu büyük sürpriz karşısında, şampiyonluk yolunda kentin ve İzmit Belediyesinin desteğini arkalarında hissedecek.
ETİKET :   kocaelispor izmit belediyesi kupa maç başarı gurur öotivasyon futbol fatma kaplan hürriyet destek kocaeli

Tümü