kocaeli , 26-09-2020

14 Şubat önerileri

10:40:34 | 2020-02-04
Can İşiaktır
Can İşiaktır      can@marduk.digital

‘Sevgililer Günü’nde neler yapılabileceğini siz değerli okuyucularımız için derledim gezin, görün, deneyimleyin...

 

Wellborn’de muhteşem 14 Şubat

Kentimizin en seçkin otellerinden Wellborn Luxury Otel, ‘Sevgililer Günü’ne hazır. 14 Şubat’ta sevgilinizle romantik bir gece geçirmek istiyorsanız, Wellborn’un Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı paketlere göz atmadan sakın karar vermeyin! Wellborn’de, 14 Şubat günü sevgilinizle muhteşem bir akşam yemeği yerken Gül Özgüner Altın’ı dinleyebilir, sonrasında deniz manzaralı odalarda konaklayabilirsiniz. Konuyla ilgili tüm detaylara @wellbornluxuryotel adlı Instagram sayfasından ya da 444 0 670 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

 

Junior Tattoo’dan sukulent atölyesi

Sevgili dostum Junior Tattoo’nun hem eşi hem de ortağı olan Gökşen’in bir Instagram paylaşımıyla karşılaştım geçen gün. Sukulent atölyesi yapıyormuş. Gökşen’i takip edenler bilir, on parmağında on marifet olan bir insandır kendisi. Terzilikten, dövme sanatına kadar çeşitli alanlarda başarılı çalışmalara imza atan Gökşen’in açacağı sukulent atölyesi ile ilgili tüm detayları @sukulentailesi isimli sayfadan öğrenebilirsiniz. Aileniz ve çocuklarınızla birlikte katılacağınız güzel bir etkinlik olabilir.

 

 

English breakfast sevenleri böyle alalım

Ortaklarımdan Umut’la her yıl iki kez tatile çıkarız ve genellikle ülkemizin güney kesimlerini tercih ederiz. Güneye indiğimizde de İngilizlerin tercih ettiği yerlere gitmeyi severiz. Çünkü İngiliz tipi kahvaltı Umut’un çok sevdiği ve benim de ondan alıştığım bir kahvaltı türü. Uzatmayayım, geçtiğimiz günlerde Moda’da bir müşterimizle görüştükten sonra Brekkie Moda adlı mekana uğradım. Özellikle kruvasan ve kurabiyeleri çok güzel ancak sabah saatlerinde giderseniz mutlaka kahvaltı da yapın derim. @brekkiemoda hesabı üzerinden işletmeyle iletişim kurabilirsiniz. 14 Şubat için güzel bir plan olabilir diye düşünüyorum.

 

 

Rise of Empires Ottoman izleyin

‘Biz çift olarak 14 Şubat’ta dışarı çıkmayı sevmiyoruz, evde oturup bir şeyler yapmayı tercih ederiz’ diyorsanız, tam size göre bir Netflix etkinliğimiz var efendim. Bildiğiniz üzere Netflix Türkiye ülkemiz için çok sık projeler üretmeye başladı. Mükemmel bir belgesel dizi yapmışlar şimdi de; Rise of Empire Ottoman. 14 Şubat’ı evde geçirmeyi sevenler için son derece güzel bir etkinlik bence.

 

 

Miso Ramen İstanbul’u deneyin

Yeni lezzetlere açık olmayı severim ama Uzakdoğu mutfağına bir türlü alışamadım. Sevgili avukatımız Hazal Çamdalı sayesinde Uzakdoğu mutfağına yakınlaştığımı söyleyebilirim. En azından pişmiş ürünlere. Hazal, geçtiğimiz hafta ‘Raven yemeye gidelim’ dedi. Japon mutfağına ait kendi tabağını çoktan seçmeli menü içerisinden oluşturduğunuz güzel bir yer açılmış. Adı Miso ve Trump AVM’nin içinde. Çok seveceğinize eminim o sebeple mutlaka deneyin derim. Denemek isteyenler için detayları @misoramenistanbul adlı Instagram sayfasında bulabilirsiniz.

 

 

Animasyon sevenlere

Şubat ayı vizyon filmleri arasında benim için çok önemli iki film var; ikisi de animasyon film. Pek çoğumuz hemen hatırlayacaktır Vikingler çizgi filmini. Şimdi animasyon film olarak vizyona giriyor. Diğeri ise Sonic. Mavi kirpi Sonic’in animasyon maceraları da ilgilinizi çekebilir. Animasyon filmleri sevenleri bu ay sinema salonları çok mutlu edecek, benden söylemesi.
ETİKET :   can işiaktır canın gözünden öneriler kocaeli Life kocaeli 2020 eğlence 14 şubat

Tümü