kocaeli , 18-01-2020

Bilgi Köprüsü Kreşi’nin 14 Mart etkinliği

Bilgi Köprüsü minikleri bu kez muayeneye değil kutlamaya gitti

10:49:58 | 2019-03-16

İzmit Yenişehir Mah. Karanfilli Sokak No:9 adresinde bulunan Bilgi Köprüsü Kreşi’nde, önemli gün ve tarihlerde gerçekleşen kutlamalara bir yenisi eklendi. Bu kez 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama organize edildi. Öğrenciler, Kreş Müdürü Sibel Yalçınöz ve öğretmenleri beraberinde VM Medical Park Hastanesi’nin yolunu tuttu. Ziyarete tüm sınıflardan hastanede doktoru bulunan kreş öğrencileri katıldı.

 


DOKTORLARLA BULUŞTULAR


Bal Arıları Sınıfından; Esila Özcan, Deniz Demir, Öykü Özer, Deniz Yıldızları Sınıfından; Kemal Yılmaz, Gökkuşağı Sınıfından; Ada Karataş, Defne Demir,İnci Taneleri Sınıfından; Ela Ceren Taşyürek, Deniz Aladağ, Ayaz Karakaya, Asya Çelik, Derya Barışçı’nın doktorlarıyla buluşması keyifli anlara sahne oldu. Onlar bu kez muayene için değil, ellerinde çiçekleriyle, hediyeleriyle doktorlarının karşısındaydı.
Bu anlamlı ziyaret Yrd. Doç. Dr. Gökhan Gümüştaş, Op. Dr. Funda Salihoğlu, Uzm. Dr. Berat Yücel, Uzm. Dr. Ali Eynallı, Uzm. Dr. Ayşe Sibel Tuğral, Uzm. Dr. Bilge Çelikkol, Uzm. Dr. Sevinç Tugay, Uzm. Dr. Ali Kaya, Uzm. Dr. Saliha Kopan Eynallı’yı oldukça memnun etti. VM Medical Park Kocaeli Hastanesinin toplantı salonunda bir araya gelen Bilgi Köprüsü Kreşi Öğretmen ve öğrencilerinin buluşmasında mutluluk verici sahneler yaşandı.
ETİKET :   bilgi köprüsü kreş çocuk 14 mart tıp bayramı doktor

Tümü