kocaeli , 09-07-2020

BİL Çocuk Üniversitesi için hummalı çalışma

BİL Çocuk Üniversitesi için çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor

12:24:10 | 2020-06-09

Bölgemizin başarılı eğitimcilerinden ve spor adamlarından biri olan Tolga Havuç’un girişimleriyle Kocaeli’ye geleceği açıklanan, köklü tarihiyle Türkiye’nin markası olan BİL Holding/ BİL Koleji/Okullarına ait BİL Çocuk Üniversitesi için çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği/ortaklığı ile İzmit/Bağçeşme bölgesinde faaliyetlerine başlayacak olan 3-6 yaş Bil Çocuk Üniversitesi, Bil Holding/BİL Koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan ve eğitim koordinatörlüğü ekibinin katılımıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 

EYLÜLDE BAŞLAYACAK

3-6 yaş arasındaki öğrencilere hizmet verecek olan BİL Çocuk Üniversitesi kurucuları Tolga Havuç ve Tuğba Hülür’ün hazır bulunduğu toplantıya BİL Holding/Bil koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan birlikte BİL Koleji Genel Müdürlüğü Anaokulları Koordinatörü Merve Caba ve Yabancı Diller Koordinatörü Özgür Nizam da katılım sağladı. İzmit Bağçeşme bölgesinde eylül ayında faaliyete başlayacak BİL Çocuk Üniversitesi’nde gerçekleşen ve 2,5 saate yakın süren toplantıya başkanlık yapan BİL Holding/BİL Koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan okulun kurucularının brifinglerini dinleyerek, fizibilite çalışmalarını yerinde inceledi.

 

 

BİLGİLENDİRME YAPTILAR

BİL Çocuk Üniversitesi kurucuları Tolga Havuç ve Tuğba Hülür, eylül ayında açılacak kurumla alakalı detaylı bilgilendirmeler yaptı. BİL Koleji Anaokulları Koordinatörü Merve Caba ve Yabancı Diller Koordinatörü Özgür Nizam, BİL Koleji ve BİL Çocuk Üniversitesi eğitim sistemi kurumsal çalışmaların detayları hakkında sunumlarını gerçekleştirdi. Kocaeli BİL Çocuk Üniversitesi kurucuları toplantıda ev sahibi olarak toplantı ve sunumlar için BİL Koleji Genel Müdür Orhan Dağhan’a ve ekibine teşekkür etti.

 

EĞİTİMDE KALİTE

Konuyla ilgili açıklama yapan Dağhan, “BİL Holding A.Ş. 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve eğitim kurumlarının ilk yapı taşlarından biri olmuştur. Toplam kalite politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding A.Ş., kendi kendine yetebilmek ve eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak ilkeleriyle hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Şimdi de Kocaeli’nde kıymetli eğitimcilerimiz Tolga bey ve Tuğba hanım ile birlikte büyüyor, gelişiyor ve eğitimde kalite istikrarını sürdürüyoruz. Çok değerli bir bölge, çok değerli eğitimciler ve bu bölgenin en kıymetlileri çocuklarıyla buluşma fırsatını yakalamış olmaktan çok mutluyuz. Hayırlı olsun”  dedi.
ETİKET :   bil çocuk üniversitesi kocaeli tolga havuç tuğba hülür orhan dağhan merve caba özgür nizam eğitim öğrenci izmit

Tümü