kocaeli , 29-05-2020

Başkan Hürriyet: Cumhuriyet ülkemizin teminatıdır

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı

11:59:03 | 2019-10-28

Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü büyük bir gurur içerinde kutladıklarını belirten İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet şunları söyledi:

"Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet'imizin 96. yıl dönümünü milletçe büyük bir gurur ile kutluyoruz. Bu milletin canı pahasına, büyük fedakârlıklarla kurduğu Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli sorumluluğudur. Çünkü Cumhuriyet, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Bizlerde Cumhuriyetimizin 96. Kuruluş yıldönümünde Cumhuriyet coşkusunu en üst seviyede yaşatmak ve bu onuru, bu gururu gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine tüm halkımızla yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle  29 Ekim Cumhuriyet Bayram'ını yürekten kutlar, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Suriye'nin kuzeyinde Güvenli Bölge oluşturmak amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nda şehit olan Darıcalı Tahsin Sarıtosun'a  da Allah'tan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı diliyorum “
ETİKET :   cumhuriyet bayram kutlama mesaj izmit fatma kaplan hürriyet izmit belediyesi

Tümü