kocaeli , 09-04-2020

Başkan Ayaz, esnafın yanında

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, esnafın ve vatandaşın yanında ziyaret ediyor, taleplerini dinliyor

12:53:09 | 2018-07-30

Göreve geldiğinden bu yana hız kesmeden belediye hizmetlerini sürdüren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ayaz, Başiskele’nin birçok mahallesinde yürüttüğü esnaf ziyaretlerini bu kez Yeşilyurt ve Vezirçiftliği Mahalleleri'nde gerçekleştirdi. Başkan Hüseyin Ayaz, yaptığı esnaf ziyaretinde esnaflar ile sohbet edip, onların hâl ve hatırlarını sordu. Başkan Ayaz, ziyarette esnafların talep ve önerilerini de dinledi.

Vatandaşın ayağına giderek istek ve önerilerini birinci ağızdan dinleyen onlarla istişare ederek çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiren Başkan Ayaz, istek ve taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için yetkili müdürlere anında talimatlar verdi.

Başkan Hüseyin Ayaz, esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı 7'den 70'e tüm komşularıyla da selamlaştı, onlarla hasbihal etti.

Başkan Ayaz’ın çalışmalarından övgüyle söz eden mahalle esnafı ve vatandaşlar, ziyaretten ve yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

 
ETİKET :   başiskele belediye başkanı hüseyin ayaz esnaf vatandaş hizmet memnuniyet

Tümü