kocaeli , 19-06-2019

Sanatseverler bu sergide buluştu

Resim öğretmeni Ayşegül Akın ve ressam Aydan Çelenk Özgen, bugüne dek yapmış olduğu eserlerini ‘Ay’lardan Biz’ isimli karma resim sergisinde sanatseverlerle buluşturdu

16:14:29 | 2018-09-14

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

1992 yılından bu yana resim yapan ve Gölcük Halk Eğitim Merkezi’nde usta öğretici olan Ayşegül Akın ile 2005 yılında resim yapmaya başlayan Aydan Çelenk Özgen, en güzel eserlerini sergilemek için ‘Ay’lardan Biz’ isimli karma resim sergisi açtı. Gölcük Değirmendere Sanat Evi’nde açılan sergiye Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Ayşegül Akın ve Aydan Çelenk Özgen’in aileleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Aydan Çelenk Özgen ve Ayşegül Akın

 

ÇALIŞMALARINIZI TAKDİR EDİYORUM

Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci açılış öncesinde sergi sahipleri Ayşegül Akın ve Aydan Çelenk Özgen’den sergi hakkında bilgi aldı. Daha sonra bir açıklama yapan Değirmenci “ Bu yapılan eserlerin hepsi çok değerli. Ayşegül ve Aydan hanımın çalışmalarını takdir ediyorum. Serginiz hayırlı olsun” dedi.

 

19 EYLÜL’E KADAR AÇIK

Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci konuşmasının ardından Ayşegül Akın ve Aydan Çelenk Özgen’le birlikte açılış kurdelesini kesti. Kurdele kesilmesinin ardından sanatseverler sergiyi gezdi. Sergiyi gezen bazı vatandaşlar ise beğendikleri eserleri cep telefonlarıyla çekmeyi ihmal etmedi. 60’tan fazla eserin yer aldığı Ay’lardan Biz Karma Resim Sergisi 19 Eylül’e kadar açık olacak.

 
ETİKET :   Ayşegül Akın Aydan Çelenk Özgen Aylardan Biz Karma Resim Sergisi gölcük değirmendere değirmendere sanat evi Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci

Tümü