kocaeli , 15-08-2020

Atılımcı İş Adamları Derneği’ne hayırlı olsun

Atılımcı İş Adamları Derneği, yeni dernek merkezine taşındı ilk toplantısında basın mensuplarını ağırladı

12:46:39 | 2019-10-09

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Atılımcı İş Adamları Derneği (ATİK) yeni merkezine taşındı. Dernek başkanı Yasin Akyol ve yönetim kurulu üyeleri, yeni dernek merkezini tanıtmak için basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı. ATİK Başkanı Yasin Akyol ve dernek yönetim kurulu üyeleri; Ercan Seyran, Doğukan Çağlayan, Çağrı Çakıcı, Fatih Sarıoğlu, Turgay Tüysüz, Mustafa Tanrıkulu toplantıdaki yerlerini aldı. Basın açıklaması öncesi yeni dernek binasının üst katında oluşturulan sosyal alanda dernek yönetimi ve basın mensupları sohbet eşliğinde kahvaltı yaptı. Ardından dernek başkanı Yasin Akyol, basın mensuplarına, 640 metrekarelik şık yeni dernek binasını gezdirdi,  bilgi verdi.

 

ATİK Başkanı Yasin Akyol basın mensuplarına hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi: “17-18 aylık dernek başkanı ve yönetimini beraber yaptığımız çalışmada böylesi bir derneği hayata geçirmiş durumdayız. Cumartesi günü de açılışımızı gerçekleştireceğiz, basını ve arkadaşlarımızı davet ediyoruz. Üniversite öğrencileri için çalışma ofisi düzenledik, öğrenciler gelip proje oluşturabilir, projelerine destek bulabilirler.

 

KONFERANS SALONU MEVCUT

Konferans salonumuz var biz bunları sadece kendimiz için değil tüm kentlimize armağan ediyoruz gelip buradaki salonları kullanıp çalışmalar yapabilirler. En üst katta sosyal alan yarattık üyelerimiz arasında kaynaşma ve birliğin sağlanmasını amaçlıyoruz. Bundan sonra ki süreçte hayalini kurduğumuz, kendi sektöründe duayen olmuş iş adamlarını ağırlamak, kasım veya aralık ayında iş adamı Mehmet Akgün’ü davet ederek startını vereceğiz.  Dernekteki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum hem maddi hem de manevi anlamda destek oldular. Ayrıca biz 60 kişilik bir ekipten oluşmaktayız.

 

NİÇİN 60 ÜYE?

Bizlere niçin 60 kişilik bir üye olduğumuzu soruyorlar. Biz burada kurmuş olduğumuz bağı bozmak istemiyoruz. Burada üyelerimiz birbirlerinin ailesiyle görüşüyor, ailevi bağlarımız çok güçlü. Buranın öncelikli amacı dostluk daha sonra ticaret geliyor. Geriye iş adamı derneğinin yapması gerekenleri hayata geçirmek kalıyor onu da tüm gücümüzle yapacağız. Bizde başkanlık iki yıl, kongre düzenliyoruz ve üye alımlarımızı düzenliyoruz. Zaten burada sosyal alanı oluşturmamızın nedeni üyelerimizin birbirleriyle daha fazla vakit geçirmesi. Açılışımıza siz basın mensuplarını ve değerleri dostlarımız bekliyoruz.”

 

ATİK Başkanı Yasin Akyol’un konuşması ardından yeni dernek merkezinin açılışı için basın mensuplarına davetiye verildi. Açılış günü ve yeri şöyle; 12 Kasım Cumartesi, saat 12:30’da, Karadenizliler Mahallesi D130 Karayolu Caddesi No:224 Başiskele.
ETİKET :   ATİK atılımcı iş adamları dernek yeni bina basına toplantı açılış basın toplantı kocaeli

Tümü