kocaeli , 25-06-2019

Antepia’dan muhteşem açılış

İş adamı Şuayip Ökten tarafından Yenişehir Mahallesi Demokrasi Caddesi’ndeki Antepia Kebap, yoğun katılımla açıldı

17:04:01 | 2018-09-21

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

Yenişehir Mahallesi Demokrasi Caddesi’nde bulunan Antepia Kebap, Künefe yoğun katılımla gerçekleşti. Açılış kapsamında klarnet sanatçısı Türkan Kandıralı ve ekibi davetlilere muhteşem bir müzik ziyafeti çekti.

HAFTANIN HER GÜNÜ

Kokteyl ile başlayan açılışa,  İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, AK Parti Milletvekilleri Sami Çakır, Cemil Yaman, AK Parti eski Milletvekili Zeki Aygün, AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, Antepia’nın sahibi Şuayip Ökten ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti. Antepia Kebap, Künefe, Lounge 1800 metrekarede, 40 çalışanıyla haftanın her günü 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet verecek.

GÜNEYDOĞUNUN LEZZETLERİ KOCAELİ'DE

Urfa ve Antep yöresini Kocaeli’ye taşıyan Antepia, birbirinden iddialı lezzetleri Kocaelililere servis etmeye hazır. Yöresine yakışır bir açılışla kapılarını açan Antepia’da; Urfa Kebap’tan, Adana Kebap’a, kuzu şişten perde ciğere, lahmacundan tavuk çeşitlerine  birçok yöresel lezzeti bir arada bulmak mümkün. Antepia’da kebap ve tavuk çeşitlerinin yanı sıra usta ellerin yapımıyla künefe de yer alacak. Her katında farklı hizmetin verileceği Antepia, toplu yemek organizasyonlarına da ev sahipliği yapabilecek.

ETİKET :   antepia antepia kebap künefe