kocaeli , 27-02-2020

Anadolu Ateşi dans okulu açılıyor

Genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan'ın yaptığı 'Anadolu Ateşi' dans topluluğu, Türkiye’deki 8. okulunu İzmit’te açıyor. Demo dans derslerine başlanırken resmi açılış 6 Ekim’de Mustafa Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak

14:32:23 | 2018-09-29

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Türkiye'nin farklı kültürlerine ait halk oyunlarını harmanlayarak sunan Anadolu Ateşi, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Gaziantep’in ardından 8. okulunu İzmit’te açıyor. 41 Burda AVM içerisinde yer alan Anadolu Ateşi dans okulu,  dans dersi almak isteyenler için demo derslere başladı.

HER YAŞA HİTAP EDİYOR

Bugüne kadar yapılan yurtdışı turneleri ve tanıtım çalışmalarıyla dünyanın sayılı dans toplulukları arasında gösterilen Anadolu Ateşi dans topluluğu, İzmit’te kıvılcım ve yetişkin gruplarına eğitimler verecek. İstanbul Dreams, Troya, Davul, Kıvılcım, Kapadokya, Doğunun Kapıları gibi önemli projeleri bulunan Anadolu Ateşi’nin çocuk dansçıları olarak bilinen kıvılcım grupları, 4-17 yaş arasındaki çocukları kapsıyor. Anadolu Ateşi dans okulunda yetişkinler de her branştan eğitim alabilecek.

SANATIN HER DALI

Hedefi mutlu çocuklar ve mutlu dansçılar yetiştirmek olan Anadolu Ateşi, İzmit’te bale, tango, hip hop, jimnastik, modern dans, drama ve tiyatro branşlarında hem çocuklara hem de yetişkinlere dans eğitimi verecek.

EĞİTİMCİLER

Bugüne kadar hem yurt içi hem de yurtdışında pek çok gösteriye imza atan Anadolu Ateşi İzmit’te eğitim verecek olan eğitmenler:

Jimnastik (Sertap Özaydın)

Bale (Şule Şahin)

Tango (Ağra Çevik)

Hip hop (İsmail Kodaman)

Drama (Ayça Kavuzlu)

Tiyatro (Aydın Sigalı)

Dünya’nın her yerinde kültürel esinti yaratmaya devam eden Anadolu Ateşi’nin İzmit’teki 8. okulunun  resmi açılışı 6 Ekim’de Mustafa Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek.

İLETİŞİM

Telefon: 0262 502 22 69

 
ETİKET :   anadolu ateşi 41 Burda mustafa erdoğan dans eğitimi

Tümü