kocaeli , 28-05-2020

Alkışı hak ettiler

KOİDER, Kandıra Bozburun İlkokulu’na kütüphane yaptı. Okuma Sanatı Kulübü bu güzel projeye 2 bin 500 kitapla destek verdi

16:29:13 | 2018-12-12

Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER), Kandıra Bozburun İlkokulu’nun okul kütüphanesinin yapımı için kolları sıvamış, gerekli malzeme, tadilat ve kitap teminini sağlamıştı. Kütüphane tamamlandı ve açılışı bugün gerçekleşti. Açılışa, okul yöneticileri, öğretmneleri ve öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Okul kütüphanesine Tülay Yanıkoğlu Yazıcı’nın kurucusu olduğu Okuma Sanatı Kulübü de 2 bin 500 kitapla destek oldu. Öğrencileri kitapla buluşturan KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz ile yönetim kurulu ve Okuma Sanatı Kulübü Başkanı Tülay Yanıkoğlu Yazıcı ile yönetim kurulu üyeleri oldukça gururluydu.

 

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Açılışta bir konuşma yapan Okuma Sanatı Kulübü Başkanı Yazıcı, “Bu projede ciddi emek veren KOİDER Yönetim Kurulu Üyeleri sayın Fulya Kılıçoğlu ve Sosyal Sorumluluk Komisyonu Üyesi Aslı Yalaz, Pelin Tanrıöven, Hande Özok, Büşra Rahova, Zeynep Dağlaroğlu, Sena Saroğlu Öge, Esra Yazıcı, Çiğdem Çapa, Gülden Orak, Buse Bayram’a sonsuz teşekkürler. Başkan Nilgün Yılmaz, Zuhal Sözer, Elif Ergüney ve Arzu Danyer'e ayrıca Eczacıbaşı Spor Okulları’na ve Okuma Sanatı Kulübü’nün tüm gönüllülerine teşekkür ediyorum. Kütüphane geleceğimizi aydınlatacak çocuklarımıza KOİDER’in armağandır” dedi. 

Okuma Sanatı Kulübü, kütüphane kurulmasını sağlayan KOİDER Başkanı Nilgün Yılmaz ve ekibi için TEMA Vakfı aracılığıyla da ağaç dikti.
ETİKET :   koider kocaeli iş kadınları ve yöneticileri derneği okuma sanatı kulübü nilgün yılmaz tülay yanıkoğlu yazıcı okul kütüphane eğitim alkış

Tümü