kocaeli , 05-07-2020

Aile konak’ta toplu sünnet heyecanı

Gölcük Aile Konak Hastanesi ve Gölcük Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen ve bu yıl beşincisi gerçekleşen toplu sünnet organizasyonunda ihtiyaç sahibi yüze yakın çocuk sünnet oldu

12:56:33 | 2019-07-29

 

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, hizmete açıldığı günden bu yana gerek hekim kadrosu gerek sosyal sorumluluklarıyla hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Gölcük Belediyesi ve Aile Konak işbirliğiyle düzenlenen ve her yıl geleneksel hale gelen “Toplu Sünnet” organizasyonunun beşincisi bu yılda keyifle gerçekleşti. Aile Konak Hastanesi yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin TALUS’un bizzat katıldığı sünnet organizasyonunda tüm hastane ekibi görev aldı. Organizasyonda konuşan Dr. Şahin TALUS, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi çocuklarımızın sünnet organizasyonunu gönüllü olarak üstlendik , toplu sünnet organizasyonuna Aile Tıp Merkezimiz’in kuruluşundan bu yana on yılı aşkın süredir ev sahipliği yapmaktan gururluyuz, tüm çocuklarımıza ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

CESARET BELGELERİNİ ALDILAR

Bu yıl beşincisi düzenlenen Gölcük Belediyesi ve Aile Konak Hastanesi işbirliğinde gerçekleşen ve Gölcüklü yardıma muhtaç ailelerin çocukları için düzenlenen toplu sünnet organizasyonuna katılan Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer aileleri kutlayarak çocukları teselli etti, ailelerini tebrik etti. Bu organizasyonda hiçbir çıkar gözetmeksizin beş yıldır ihtiyaç sahibi çocuklarımızın sünnetini üstlenen Aile Konak Hastanesi yöneticilerine teşekkür etti.

 

EKİP MUTLUYDU

Gölcük Belediyesi ve Aile Konak Hastanesi işbirliğiyle beşincisi gerçekleşen organizasyonda hekiminden, hemşiresine, yardımcı personel ve tüm idari personele kadar herkes destek verdi. Gölcüklü yardıma muhtaç çocukların sünnetlerinin geçekleştiği sünnette, çocukların sünnet odaları balonlarla süslenerek, sünnet çocuklarına cesaret belgesi ve balonlar verildi. Aileleriyle fotoğraf çekilen çocukların kiminin stresine kiminin mutluluğuna ortak olundu.
ETİKET :   Gölcük Aile Konak Hastanesi Gölcük Belediyes toplu sünnet çocuk sünnet

Tümü