kocaeli , 13-07-2020

Açık Su Yüzme Şampiyonası Karamürsel Etabı başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Açık Su Yüzme Şampiyonasının ikinci ayağı düzenleniyor

13:15:48 | 2019-08-21

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Açık Su Yüzme Şampiyonasının ikinci ayağı düzenleniyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Yüzme Federasyonu  ve Karamürsel Belediyesi işbirliğinde 25 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek olan Açık Su Yüzme Şampiyonası, Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde Altınkemer Halk Plajında gerçekleşecektir.

 

ERKEN SAATLERDE BAŞLAYACAK

Şampiyona 25 Ağustos Pazar günü Altınkemer Halk Plajı’nda yapılacak. Şampiyona saat 09.30’da başlayacaktır.

 

12 KATEGORİDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Şampiyona 6 kategoride düzenlenecektir. Yarışlara  11 yaş, 12 yaş, 13 yaş, 14-15 yaş, 16-17 yaş, 18-19 yaş kız ve erkek yüzücüler katılacaktır.

ÖDÜL VE MADALYA TAKDİM EDİLECEK

Tüm kategorilerdeki kız-erkek dereceye giren sporculara süpriz hediyeler ve madalya takdim edilecektir. Ayrıca yarışlara katılan tüm sporculara Büyükşehir Belediyesi tarafından anı madalyası, şapka, tişört ve bone gibi çeşitli hediyeler verilecek.

 

BAŞVURULAR BAŞLADI

Öte yandan şampiyona için başvuru süresi başladı. Başvurular, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin www.kocaeli.bel.tr ve www.sporkentikocaeli.com internet sitesi üzerinden yapılacak. Buradan istenilen belgeleri dolduracak olan sporcular, söz konusu belgeleri yarış günü ve yarış saatinden önce ilgililere teslim edecek. Şampiyonaya son başvuru 23 Ağustos 23.59’a kadar yapılabilecek.

 
ETİKET :   Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Açık Su Yüzme Şampiyonası ikicisi karamürsel Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi

Tümü