Zeybek ailesine İstanbullu gelin

Kentimizin sevilen ailelerinden Zeybek’lerin oğlu Kağan Zeybek, İstanbullu Duygu Uludağ ile bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi

16:22:06 | 2016-12-10

İzmit’in sevilen ailelerinden Necmiye-Tamer Zeybek çiftinin yakışıklı oğulları Kağan Zeybek, İstanbullu Gülten-Muammer Uludağ çiftinin güzel kızları Duygu Uludağ ile hayatını birleştirdi. Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleşen ihtişamlı düğünde Zeybek ve Uludağ ailelerini akrabaları ve dostları da yalnız bırakmadı.

 
İLK GÖRÜŞTE AŞK

Makine mühendisi olan yakışıklı damat Kağan Zeybek ile inşaat teknikeri Duygu Uludağ farklı firmalarda fakat aynı proje için çalıştıkları dönemde tanıştı. İlk görüşte birbirlerine aşık olan çift, bir buçuk yıldır devam eden birlikteliklerini evlilikle taçlandırarak mutlu sona ulaştırdı.

  
EV AZERBAYCAN’DA 

Tarık Ediz imzası taşıyan, üst kısmı işlemelerle kaplı özel tasarım gelinliği içerisinde bir kuğu kadar güzel görünen Duygu Uludağ zarafetiyle davetlileri büyülerken, iş nedeniyle Azerbaycan’da ikamet edecek olan çift balayı tatili için de seçimlerini kapsamlı bir turla yurtdışı seyahatinden yana kullandı.

ETİKET :   Duygu Uludağ evlilik Kağan Zeybek Wellborn Luxury Hotel