kocaeli , 22-01-2020

Yolların yeni gözdesi; Civic Sedan

İleri mühendislik ürünü olarak yolların yeni gözdesi Honda Civic Sedan otomobiller, hafta sonu Honda Plaza Haldız’da meraklıları için görücüye çıkarıldı

14:49:14 | 2018-07-23

İNCELEYİP, TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKTILAR

Benzersiz gövde yapısıyla ileri mühendislik harikası olan Honda Civic Sedan otomobiller, hafta sonu Honda Plaza Haldız’da otomobil tutkunları için sergilendi. 2018 yılının son modellerinin görücüye çıkartıldığı lansmanda Honda otomobil meraklıları yeni üretim Civic Sedan’ları uzun uzun inceleme imkanı buldu. Lansmana katılan davetliler, müşteri sorumlularından fiyat alırken bir yandan da yeni Civic araçlarla test sürüşü yaptı.

 

EŞSİZ TASARIM VE KONFOR BİR ARADA

Motor kaputundan bagaj kapağına kadar her detayı incelikle tasarlanan yeni Civic Sedan’ın düzgün hatları ve pürüzsüz kıvrımlarıyla göz kamaştırıyor. Geniş iç ve bagaj hacminin yanı sıra, vücudunuzu saran koltukları, kusursuz bir tutuş için ayarlanmış ergonomik vites kolu, yüksek kaliteli yüzeyleri ve hassas geri bildirimle daha kontrollü bir sürüşü destekleyen yeni direksiyon sistemiyle eşsiz bir otomobil keşfedeceksiniz.

 

 

Yeni model Civic Sedan’ların özellikleri:

Dizel

9 İleri At Şanzımanı

120 PS

300 Tork Gücü
ETİKET :   honda civic honda plaza haldız

Tümü