kocaeli , 27-01-2021

Yılbaşının yıldızı oldu: AYS CAKE STORY

Açıldığı günden beri birbirinden lezzetli ürünleriyle fark yaratan Ays Cake Story’nin nefis pastaları yılbaşı sofralarının da yıldızı oldu

14:14:02 | 2021-01-03

Geçirdiğimiz zor günleri geride bırakmak umuduyla beklediğimiz 2021 nihayet geldi. COVID-19 tedbirleri kapsamında pek çoğumuz yılbaşı gecesini evde geçirdik. Belki yeni yılı hayallerimizdeki kadar görkemli, danslı-müzikli partilerle kutlayamadık ama hepimiz evlerimizde gecenin şanına yaraşan sofralar kurduk, sevdiklerimizle birlikte keyifli saatler geçirdik. Bu yıl daha bir özenle hazırlanan yılbaşı menüsünün tatlısız olması düşünülemezdi tabii… Bu özel geceye yakışan en özel pastalar için Kocaeli’de pek çok ailenin ilk adresi yine Ays Cake Story oldu.

 

 

Ayşen Ertuğ Kösemen tarafından geçtiğimiz haziran ayında açılan ve muhteşem cheescake’leri başta olmak üzere tüm ürünleriyle kısa sürede Kocaelililerin vazgeçilmez mekanları arasındaki yerini alan Ays Cake Story, gerek nefis pastaları gerekse özel yeni yıl paketleriyle yılbaşında da sofraların yıldızı oldu. Kösemen’in becerikli ellerinden, her gün taze taze çıkan cheesecake’ler, browniler, Alman pastaları, çikolatalı ya da meyveli mini pastalar, milföy pastaları, rulo pasta çeşitleri ve magnolialar yine damaklarda iz bıraktı. Ayrıca, yılbaşı için Ayşen Hanım tarafından ince bir zevkle hazırlanan; içerisinde el yapımı seramik fincan, çikolatalı kurabiye, zencefilli yılbaşı kurabiyeleri, çikolata ve drajelerin olduğu hediyelik yılbaşı paketleri de büyük ilgi gördü. Gerek içindeki ürünlerin lezzeti gerekse şık sunumuyla beğeni toplayan yılbaşı paketleri kısa sürede tükendi.

 

İLETİŞİM

Adres: Alikahya Fatih Mah. Akarca Cad. No:16/B İzmit

Instagram: @ayscakestory

ETİKET :   ays cake story ayşen ertuğ kösemen kek pasta sofraların yıldızı yılbaşı girişimci kocaeli lezzet