kocaeli , 24-07-2019

SymbolOffice görücüye çıktı

Kavanlar İnşaat'ın hayata geçirdiği yeşil bina konseptli ilk yaşam ofisleri ‘SymbolOffice’ Symbol Yaşam Merkezi’nde düzenlenen şık lansmanla görücüye çıkarıldı

20:36:54 | 2018-07-09

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

 

YOĞUN KATILIM 

İçerisinde Symbol AVM, VM Medical Park Hastanesi, Hampton by Hilton Otel’i barındıran Kocaeli’nin tek karma projesi olan Symbol Yaşam Merkezi’ne yeşil bina konseptli ‘SymbolOffice’ projesi eklendi. Symbol AVM’de gerçekleşen ‘SymbolOffice’ lansmanına Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan, Kavanlar Beton Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kavan, kardeşleri Eren Kavan, Kavanlar İnşaat Konut Grubu Başkanı Burcu Gülener, Kavanlar İnşaat Genel Koordinatörü Şenol Aksu, Kavanlar İnşaat Halkla İlişkiler Müdürü Sibel Çimen, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Koordinatörü Adnan Bilgiç, 262 Towers'ın Türk ortağı Burçin Şahin, Tabu İnşaat’ın sahibi Salih Kalyoncu, Özön Alüminyum'un sahibi Volkan Özön ve çok sayıda davetli katıldı.

 

BAHAR KEYFİNİ YAŞAYACAKSINIZ 

Lansmanda açılış konuşmasını Kavanlar İnşaat Halkla İlişkiler Müdürü Sibel Çimen yaptı. Çimen, Kocaeli’nin tek karma projesi olan Symbol Yaşam Merkezi’ne yeşil bina konseptiyle ‘SymbolOffice’ projesini eklediklerini belirterek “Her katta ve ofis çevresinde yeşil bitki örtüsüyle kaplı doğal yaşam ortamında, çatı ve teras katta bahar keyfini yaşayacaksınız" dedi.

 

6 KATTAN OLUŞUYOR

Kavanlar İnşaat’ın tanıttığı SymbolOffice projesi toplam 6 kattan oluşacak ve bir de teras katı bulunacak. Tüm ofisler Symbol Yaşam Merkezi ile entegre olacak. En küçüğü 48,55 metrekare olan ofisler 7/24 güvenlik sistemleriyle korunacak. Ayrıca yangın söndürme sistemleri de devrede olacak olan SymbolOffice projesi cephe ve çevre aydınlatmalarıyla şık bir görünüme sahip olacak.

Kavanlar Grup Yöneticileri, Kocaeli'ye değer katan bir projeyi daha hayata geçirmekten ötürü oldukça gururluydu. Davetliler, SymbolOffice projesini dikkatle incelemeyi ihmal etmedi.

ETİKET :   Kavanlar İnşaat Symbol Office Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan symbol yaşam merkezi