kocaeli , 28-11-2020

Yeni maceralara çıkmak ister misiniz?

Araba 41, modern dokunuşlarıyla mükemmelliği yakalayan elektrikli bisiklet RS-III-PRO ile sizi yeni maceralara davet ediyor

14:26:56 | 2020-11-03

Otomobil başta olmak üzere elektrikli bisiklet/motosiklete dair alımından, satımına ve bakımına kadar her şeyi bulabileceğiniz Araba 41, sizi yeni maceralara davet ediyor. Modern dokunuşlarıyla mükemmelliği yakalayan elektrikli bisiklet RS-III-PRO’yu görücüye çıkaran Araba 41, sizi büyülü bir yolculuğa çıkaracak. Elektrikli bisiklet tasarımında çığır açan RS-III-PRO ile yolculuklarınız son bulmasını istemeyeceksiniz.

 

HIZ VE SÜRÜŞ MESAFESİ...

Son yıllarda büyük ilgi gören ve Araba 41 ile şehrimize gelen elektrikli bisikletlerin yeni modeli RS-III-PRO, tüm ihtiyaçlarınıza anında yanıt verebilecek. Sürüş anında işinizi kolaylaştıran , görüntü kalitesi yüksek bir gösterge paneline sahip olan RS-III-PRO’da hız, sürüş mesafesi, batarya, maksimum güç gibi özellikleri tek ekranda, anında görebileceksiniz.

RS-III-PRO’nun en önemli özelliklerinden biri ise şarj süresinin 4-6 saat arasında olması ve maksimum hızının 25 km/h kadar ulaşabilmesi. Ayrıca sürüş mesafesi de 35-45 km/h’dır.

ETİKET :   araba 41 elektrikli bisiklet elektrikli motosiklet araba araç otomobil mobilite kocaeli