kocaeli , 27-01-2021

Yeni...

18:44:45 | 2021-01-02

Ne güzel kelime… Yeni.

Yazılışı da okunuşu da kısacık ama tek başına bile umudu, değişimi, heyecanı, gerçekleşecek hayalleri barındırıyor içinde.

Belki de bu yüzden sabırsızlıkla bekliyoruz her yeni yılın gelişini.

Tüm olumsuzlukların, bütün sıkıntıların geride kalacağını umut ederek; yolunda gitmeyen her şeyin zamanla değişeceğini düşünerek; yeni başlangıçların heyecanıyla; önümüzdeki güzel günlerin ve mutlu kavuşmaların hayaliyle…

İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde, yeni yılın tatlı sürprizlerine o kadar hazırız ki… Yenilenmeye, yeniden gülmeye, yeni heyecanlara öyle ihtiyacımız var ki.

 

★ ★ ★

İşte tam da bu yüzden, 2021’in ilk yeniliği bizden size gelsin, Kocaeli Life yine bir ilke imza atsın istedik.

Pandeminin şiddetinin giderek arttığı şu günlerde, sosyal mesafenin korunmasını ve temasın en aza indirilmesini toplumsal bir sorumluluk olarak gördük; hayatın dijital ortama taşındığı bu dönemde Kocaeli’nin ilk ve tek dijital dergisini yayımlamaya karar verdik.

Çalışma sistemimizi ve dijital alt yapımızı yeniden planlayarak, dijital sayımızı yine dopdolu bir içerikle ve büyük bir keyifle sizler için hazırladık.

Kocaeli Life’ın ilk dijital sayısına dergimizin web sitesinden, 7.2 milyon abonesiyle dünyanın her yerinden takip edilen ‘Dergilik’ uygulamasından ve sosyal medya hesaplarımızdan kolayca ulaşabilir; derginizi artık cep telefonu ve tabletlerinizden bir tıkla okuyabilirsiniz.

★ ★ ★

İçinden geçtiğimiz bu zorlu süreci, hayatımıza katacağımız birkaç küçük değişikliğin getireceği mutluluk ve dayanışma içinde atlatacağımıza, inancımız tam.

Bir sonraki sayımızda, hem basılı dergimizin sayfalarında hem de yine dijital ortamda buluşana kadar sağlıcakla kalın…
ETİKET :   zeynep akar köşe yazarı yazar yazı köşe yazısı yeni ocak kocaeli life kocaeli dijital dergi

Tümü