kocaeli , 05-07-2020

Yelda Kırçuval’a büyük ilgi

Gazeteci, sunucu, eğitmen ve yazar Yelda Kırçuval, memleketi Karamürsel’de gerçekleştirdiği İmza gününde yoğun ilgi gördü. Kırçuval, ikinci kitabı ‘İnsanı İnsan Acıtır’ı sevenleri için imzaladı

18:05:19 | 2018-12-11

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

Karamürselli gazeteci, sunucu, eğitmen ve yazar Yelde Kırçuval, 18 kez baskı yaparak en çok satanlar listesinde yer alan ‘Adapsız Kadınlar, Hayasız Erkekler’ kitabından sonra ‘İnsanı İnsan Acıtır’ isimli romanıyla da büyük ses getirdi. Türkiye'nin çeşitli illerinde okuyucularıyla buluşan yazar Kırçuval, 6. baskını yapan kitabını bu kez Karamürselliler için imzaladı. Memleketi Karamürsel’de okurlarıyla buluşan Kırçuval’a ilgi büyüktü.

 

 

DUYGU DOLU ANLAR

İmza gününde duygu dolu anlar yaşayan, ailesi, dostları, okul arkadaşları ve okurlarıyla buluşan Karamürselli yazar Yelda Kırçuval “Bu özel günümde beni sevgiyle karşılamanızdan ötür tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

 

KİTABIN GELİRİ ÖĞRENCİLERE

Yazar Kırçuval, ‘İnsanı İnsan Acıtır’ kitabının tüm gelirini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde yetenek sınavını başarıyla geçmiş fakat ekonomik yetersizliklerden dolayı eğitim imkanı bulamayan genç sanatçılara burs olarak vereceğini de açıkladı.

Kırçuval, memleketi Karamürsel’de yapmış olduğu imza gününde kendisini yalnız bırakmayarak yanında olan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ile ablası Tuba Yıldırım’a, babası Hüseyin Kırçuval ve annesi Şükran Kırçuval’a da özel olarak teşekkür etti.

ETİKET :   yelda kırçuval karamürsel yazar sunucu haberci gazeteci eğitmen insanı insan acıtır adapsız kadınlar hayasız erkekler imza günü ismail yıldırım tuba yıldırım