Yavru kartal Ali Efe 3 yaşında

PAYLAŞ

İnşaat Mühendisleri Odası’nda çalışan Sevil Rüzgar ve Otomotiv Teknikeri olan Kadir Rüzgar çiftinin biricik oğulları Ali Efe 3 yaşına bastı

Rüzgar çifti 3. yaş günü için güzel bir organizasyona imza atarak doğum günü partisi düzenledi. Geçtiğimiz hafta sonu Kiwi Park Çocuk Eğlence Merkezi’nde gerçekleşen doğum günü partisine çiftin aileleri, akraba ve yakın arkadaşları ile minik Ali Efe’nin kreş öğretmenleri katıldı.

ALİ EFE’DEN SEVGİLER

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Ali Efe için hazırlanan doğum günü partisi konsepti de elbette Beşiktaş temalı oldu. Siyah-beyaz balonların hakim olduğu mekanda misafirlere sürpriz de vardı. Rüzgar çifti davetlilere özel hazırladıkları üzerinde “Ali Efe’den Sevgiler” yazan cam şişelerde kolonya armağan etti. Ardından minik Ali Efe pastasını annesi ve babası ile birlikte kesti.

Rüzgar çiftini bu mutlu günlerinde yakınları yalnız bırakmazken davete katılan çocuklar da Play Park’ta doyasıya eğlenme fırsatı buldular. Rüzgar çifti bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emeği geçen Kiwi Park’ın genç sahipleri Serkan ve Ebru Takar çiftine ayrıca teşekkür ettiler.

Bir Cevap Yazın