kocaeli , 30-11-2020

Yağız Kebap yeni yerinde açıldı

Daha önce Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki Ramada Otel’in altında hizmet veren Yağız Kebap, Kandıra Sapağı’ndaki eski KOSGEB binasında yeni yerini açtı

17:52:55 | 2018-06-22

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

YOĞUN KATILIM

Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki Ramada Otel’in altında hizmet veren Yağız Kebap, Kandıra Sapağı’ndaki eski KOSGEB binasında açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan, eski milletvekili Hikmet Erenkaya, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, KOTO yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

LEZZETİNİ BEĞENDİM

Açılış programında konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu "Hizmet sektöründe güzel bir hizmetin açılışını yapıyoruz. Ben kebabı yedim, beğendim. Bana güvenebilirsiniz. Fiyatı da inşallah o da uygundur. Yağız Kebap İzmit’e kalite katacaktır. Helalinden bol kazançları olur inşallah" dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ardından dua edildi ve protokol üyelerinin kurdele kesmesiyle açılış gerçekleşti.

24 SAAT AÇIK

Adnan Metin ve Cevdet Seyran’ın ortaklığındaki Yağız Kebap 7 gün 24 saat boyunca hizmet verecek. Aynı anda 300 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan Yağız Kebap’ta 20 çalışan bulunuyor.
ETİKET :   yağız kebap

Tümü