kocaeli , 22-05-2019

Yade Ayşem’e maşallah

Nazlı ile İsmail Cihan Pir çiftinin ilk bebekleri Yade Ayşem’in The Ness Hotel’de düzenlenen mevlit okumasında, Pir çiftinin ailesi ve yakın dostları bir araya geldi

11:13:44 | 2017-04-11

HABER: Didem KÖSEOĞLU

Federal Mogul firmasında proje mühendisi olarak görev yapan İsmail Cihan Pir ile Önder Mühendislik’in uluslararası ticaret sorumlusu olan Nazlı Özen Pir’in 3 aylık kızları Yade Ayşem’in mevlit okuması, The Ness Hotel’de gerçekleşti. İzmit’in tanınmış ailelerinden, Pir Nakliyat’ın sahibi merhum İbrahim Pir ve Hanife Pir ile Karamürselli Nezahat ve Mehmet Özen çiftinin de torunu olan Yade Ayşem’in mevlit okumasında, kalabalık bir davetli topluluğu bir araya geldi.

 

Dede Mehmet Özen tarafından organize edilen mevlit cemiyetinde, konuklar öğle yemeğinde ağırlandı. Okunan mevlid-i şerif ile Yade Ayşem bebeğin ailesine ve vatanına hayırlı bir evlat olması için edilen dualardan sonra, davetliler bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Yade Ayşem’in şirinliğiyle gönülleri fethettiği organizasyon, Nazlı Pir’in konukları için hazırladığı hediyelerin takdim edilmesiyle sona erdi.

ETİKET :   İsmail Cihan Pir Nazlı Pir Yade Aylem Pir