kocaeli , 29-01-2020

Wellborn 'Yaza Merhaba' dedi

Başiskele’de bulunan ve iş adamı Haluk Ulusoy’un sahibi olduğu 5 yıldızlı Wellborn Luxury Hotel muhteşem bir ‘Yaza Merhaba Partisi’ düzenledi

10:36:41 | 2018-06-29

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Kentimizin gözde 5 yıldızlı konaklama merkezlerinden birisi olan, çeşitli toplantı, düğün gibi organizasyonlara ev sahipliği yapan Wellborn Luxury Hotel, bu yıl da geleneği bozmayarak, yazın gelişini muhteşem bir partiyle kutladı. Kocaeli’nin iş ve cemiyet hayatından tanınmış birçok simasını bir araya getiren parti, görülmeye değer renkli anlara sahne oldu. Eğlence ve sohbetin bir arada olduğu partiye ev sahipliği yapan Hotel sahibi Haluk Ulusoy ve zarif eşi Şebnem Hanım davetlilerden tam not aldı. 

AÇIK BÜFE VE CANLI MÜZİK

Havuz başında şık bir kokteyl olarak planlanan görkemli partiye yoğun katılım oldu. Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin yer aldığı açık büfe hem göze hem damaklara hitap etti. Canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar süren partide davetliler gönüllerince eğlenme imkanı buldu. Tek tek masaları dolaşarak konuklara teşekkür eden Haluk Ulusoy’un ev sahipliğindeki organizasyon kusursuzdu.
ETİKET :   wellborn luxury hotel haluk ulusoy parti

Tümü