Vali emniyet personelini ödüllendirdi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli genelinde 2015-2018 yılları arasında Narkotik Suçlarla Mücadele kapsamında çalışmalara en çok katkı sağlayan Emniyet personeline başarı belgelerini verdi

15:06:33 | 2018-07-06

Valilik makamında Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen programa; İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Nail Düzcü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Serdar Özdemir ve emniyet personeli katıldı.

DAHA İYİ BİR NOKTAYA GELECEĞİZ

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy yapılan çalışmaların önemine değinirken, ilerleyen süreçlerde daha iyi bir noktaya geleceklerinin altını çizerek “Kocaeli’nde özellikle Narkotik Suçlarla Mücadelede önemli çalışmalar gerçekleştiriliyor. Özellikle hem Kocaeli merkezinde uyuşturucuyla mücadelede kullanıcı ve satıcılara yönelik yürütülen çalışmalar, hem de transit geçişlerle ilgili ortaya konulan çalışmalarla çok miktarda uyuşturucu yakalanarak, adli makamlara teslim edilmiştir. Önümüzdeki süreçte bu alanda yapılan çalışmaları daha iyi bir noktaya taşımış olacağız. Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu Valiliğimiz bünyesinde de oluşturuldu ve oluşturulan bu komisyonla uyuşturucu, alkol ve teknoloji bağımlılığı konusunda da birçok çalışmalar yürütülüyor.  Bu yönüyle de hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu yapılan çalışmalarda emsallerine göre daha gayretli olan arkadaşlarımıza bugün başarı belgesi vererek, onları ödüllendirmek istedik.” dedi.

Konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy,  ilimizde genelinde 2015-2018 yılları arasında Narkotik Suçlarla Mücadele kapsamında çalışmalara en çok katkı sağlayan Emniyet Personellerini tebrik ederek, başarı belgelerini verdi ve başarılarının devamını diledi.
ETİKET :   Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci narkotik suçlarla mücadele

Tümü