kocaeli , 23-09-2020

Uzman Diş’e görkemli açılış

Diş sağlığı alanında uzman 3 kadın hekimin ortaklığında kurulan Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmete açıldı

12:04:04 | 2020-09-01

Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Nazerin İş Merkezi’nde açıldı. Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Pınar Yüce, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Neslihan Yenice ve Kanal Tedavisi Uzmanı Cansu İlgen’in ortaklığında hizmete başlayan uzman diş, 2 katlı modern yerinde diş sağlığına önem verenleri bekliyor. Düzenlenen açılış törenine; TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Kocaeli Milletvekili Parti Meclisi üyesi Tahsin Tarhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk, İzmit Belediye Başkan Yarımcısı Dilek Yalçın, eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, eski İl Müftüsü  Bayram Erdoğan ile çok sayıda davetli katıldı. Canlı müzik eşliğinde gerçekleşen açılış programında davetlilere içecek ikramı da yapıldı.

 

 

18 KİŞİİK KADRO

Uzman hekimlerin ve yardımcı kadronun eşliğinde diş sağlığına dair tüm branşlarda hizmet verilecek olan poliklinik 800 metrekarelik alanda hizmet verecek. Çocuk diş sağlığına dair bir hekiminde yakın zamanda göreve başlayacağı Uzman Diş’in açılışı töreninde konuşan kurucu ortaklardan Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Pınar Yüce “2 katlı merkezde 10 personel ve 8 doktor olmak üzere toplam 18 kişi hizmet verecek. Bu merkezi açmamız sürecinde bizi yalnız bırakmayan herkese, bize verdikleri destek için teşekkür ederiz” dedi.

 

TEBRİK EDİYORUM

 

Ardından kürsüye çıkan eski Saraybahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, “Bugün burada çok güzel bir an yaşıyoruz. İki ailenin çocukları birlikte okuyarak güzel bir iş yapmaya karar verdiler. Bizlere de onlara destek vermek düşer” ifadelerini kullandı. Son olarak TBMM Başkanvekili Haydar Akar söz alarak, “Üç kadın arkadaşın pandemi döneminde böyle bir işe girmiş olmasını tebrik ediyorum. Kadın arkadaşlarımızın istihdama katkı sunması da çok önemli.  Böyle zamanlarda istihdam alanlarına ihtiyacımız var. Kendilerine bol kazançlar diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından emekli Müftü Bayram Erdoğan dua yaptı ve açılış kurdelesi kesildi.

 

ETİKET :   uzman diş açılış diş diş sağlığı ağız ve diş sağlığı kocaeli Uzman Diş Grup Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği