kocaeli , 24-09-2020

Uzm. Dyt. Sümeyra Candan kendi merkezini açtı

Uzman Diyetisyen Sümeyra Candan, kendisine ait beslenme ve diyet danışmanlığı merkezini açtı

11:17:52 | 2019-07-29

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olan Uzm. Dyt. Sümeyra Candan, kendi beslenme ve diyet danışmanlığı merkezini açtı. Lisans tezini insilün direnci ve ketojenik diyet üzerine hazırlayan; Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan, hassas bağırsak sendromu ve GAPS diyeti üzerine tezini tamamlayan Uzm. Dyt.  Sümeyra Candan, Kocaeli Devlet Hastanesi karşısın da beslenme ve tedavi merkezini açarak danışanlarına hizmet vermeye başladı.

Uzman Diyetisyen Sümeyra Candan’ın merkezinin açılış törenine; CHP İl Başkan Yardımcıusı Harun Yıldızlı, ilçe başkanı Hakan Çakar, İzmit Belediyesi Başkan Vekili Hakan Tanta, İyi Parti İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Tokatlılar Derneği Başkanı Turan Şahin ve partililer katıldı.

 

  

 

TEDAVİ EDİLEN HASTALIKLAR

Uzman Diyetisyen Sümeyra Candan merkezinde; GAPS danışmanlığı, obezite cerrahisi,  anne-çocuk beslenmesi, yaşam koçluğu, NLP, kilo alma ve verme, hassas bağırsak sendromu kısacası tüm metabolik hastalıkları tedavi edecek. 45 metrekarelik şirin bir merkez açan Uzm. Dyt. Candan, güler yüzlü ve pozitif enerjisiyle sizi karşılayacak. Merkezin adresi şöyle; Cedit mahallesi Bostanlara Sokak No:10 Kat:2 Daire:5 Kocaeli Devlet Hastanesi karşısında.

 

 

 
ETİKET :   Uzman Diyetisyen Sümeyra Candan diyetisyen danışmanlık merkez tören

Tümü